Γενική Συζήτηση για Ομαδικές Αγορές

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #4686 από kosmidis80
Για ξύλα είμαι μέσα και εγώ. Λίγο έξω από Θεσσαλονίκη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #4716 από KERBEROS
Όσον αφορά την εισαγωγή πέλλετ από το εξωτερικό, καθόσον είμαι λίγο άσχετος περί των εμπορικών, ρώτησα τον θείο της γυναίκας μου, που έχει μεταφορική εταιρεία.

Λοιπόν, εισαγωγή νταλίκας με πέλλετ (για Θεσσαλονίκη) προϋποθέτει κάποιον έμπορο, ώστε να φαίνεται ως εισαγωγέας.

Έξοδα: από Σερβία και κάτω 500 ευρώ. Από βορειότερα το κοστολόγιο ξεφεύγει στα 2500 ευρώ (εννοείται όλα αυτά χωρίς έξοδα εκτελωνισμού - αν ξέρει κανείς πόσα είναι, θα βοηθήσει).

Ίσως κάποιοι γνώστες χαμογελούν για τα αυτονόητα, αλλά ας συγχωρήσουν την ασχετοσύνη την δική μου και ίσως και πολλών άλλων.

Ρωτήστε, ψαχτείτε, πείτε ιδέες. Για του χρόνου πρέπει από τώρα να ετοιμαζόμαστε, ώστε το καλοκαίρι να πετύχουμε οικονομικές τιμές.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5944 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Απ: Τιμή Pellet
Παιδες επειδη το ψαχνω σοβαρα για να κανουμε εισαγωγη φορτηγο απο εξωτερικο και εχω κανει κατι κινησεις περιμενω μυνηματα.Ολα βεβαια θα εξαρτηθουν απο την τιμη.Οταν εχω νεοτερα θα σας ενημερωσω.Παντως περιμενω συμμετοχες σοβαρες απο περιοχες περιμετρικα θεσσαλονικης για να δω εαν αξιζει να ασχοληθω με το θεμα.Εγω σκεφτομαι να αγορασω 6 τοννους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5951 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Απ: Τιμή Pellet

erimitis έγραψε: Παιδες επειδη το ψαχνω σοβαρα για να κανουμε εισαγωγη φορτηγο απο εξωτερικο και εχω κανει κατι κινησεις περιμενω μυνηματα.Ολα βεβαια θα εξαρτηθουν απο την τιμη.Οταν εχω νεοτερα θα σας ενημερωσω.Παντως περιμενω συμμετοχες σοβαρες απο περιοχες περιμετρικα θεσσαλονικης για να δω εαν αξιζει να ασχοληθω με το θεμα.Εγω σκεφτομαι να αγορασω 6 τοννους


Αν η τιμή ειναι αξιολίγη και φυσικά και η ποιότητα καλή εγώ είναι μεσα. Μήπως όμως να περιμένουμε το καλοκαιρι;
Σίγουρα και εγώ 6 τονους

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5954 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: Τιμή Pellet
Στη συνάντηση του Φλεβάρη θα τα πούμε όλα αυτά. Εδώ μέσα δεν λέγονται!!!
Κάντε λίγη υπομονή.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #5967 από SIOYJ
Απαντήθηκε από SIOYJ στο θέμα Απ: Τιμή Pellet

KERBEROS έγραψε: Στη συνάντηση του Φλεβάρη θα τα πούμε όλα αυτά. Εδώ μέσα δεν λέγονται!!!
Κάντε λίγη υπομονή.


και τοτε γιατι καθομασται και διαβαζουμε,αφου τα λετε μεταξι σας ποι το νημα και ενταξει εγω ειμαι κρητη καποιοσ κοντα σασ τι θα σκεφτει και στο κατω κατω στο πιγαδι κατουραμαι :S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ