Λέβητας Bosch με καυστήρα Pellas

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4623 από jnet
Λέβητας Bosch με καυστήρα Pellas δημιουργήθηκε από jnet
Επειδη είδα και το ενδιαφέρον αλλου μέλους(GEO) για την αγορά του συγκεκριμένου συνδιασμού μπαίνω στην διαδικασία να ανοίξω το παρόν θέμα μια και το συγκεκριμένο συστημα ενδιαφέρει και εμένα στην αγορά του.

Σε περίπτωση που υπάρχει ενδιαφέρον και από αλλα μέλη του energ για ομάδική αγορά ας το δηλώσουν εδω πέρα ετσι ωστε με την δυναμη του μεγάλου αριθμού των παραγγελιών να προσπαθήσουμε να ζητήσουμε καλύτερη τιμή.

Συγκεκριμένα ο GEO εγραψε στο www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...itstart=45&Itemid=53

για

Οι τιμές Bosch και pellas είναι για 32kw & 45kW σε εταιρεια απο Θεσσαλονίκη

ΛΕΒΗΤΑΣ BOSCH 32 ΚW με PELLAS 26 KW 2680 με ΦΠΑ
ΛΕΒΗΤΑΣ BOSCH 45 ΚW με PELLAS 40 KW 3810 με ΦΠΑ

Οι τιμές θα διερευνηθούν και το energ θα προσπαθήσει να πάρει καλύτερη τιμή για συγκεκριμένο αριθμό παραγγελίας.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #4747 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Λέβητας Bosch με καυστήρα Pellas
Σήμερα και εγώ και ο GEO προσπαθήσαμε να επικοινωνήσουμε με την εταιρεία που εδινε τις παραπάνω τιμές αλλά δεν απαντούσαν τα τηλέφωνα. Θα προσπαθήσουμε και αυριο αν και το βλέπω χλωμό.

Εχω τιμή από αλλη εταιρεία στις 3000€ περίπου με το ΦΠΑ για το πρώτο σύστημα. Οπότε θα κάνω προσπάθεια με την συγκεκριμένη ή με οποια άλλη θελήσει για μια τιμή για αγορά κάποιας ποσότητας.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5806 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Λέβητας Bosch με καυστήρα Pellas
Δυστυχώς την συγκεκριμένη εταιρεία που μίλησα δεν την ενδιαφερει να πουλησει μαζικά με καλύτερη τιμή. Θα επανέλθω όμως.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6232 από davidperry
Απαντήθηκε από davidperry στο θέμα Λέβητας Bosch με καυστήρα Pellas
μετρηστε και μενα για αγορα λεβητα καυστηρα 35αρι περιπου...ειμαι σχεδον ετοιμος.

Πισσα και πουπουλα σε οσους ψηφιζουν τα μπλε και πρασινα λαμογια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ