Συζήτηση για Mini Group Buy Pellet & Μπρικέτας 01/2013

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #66415 από Sp4wN
ΔΗλαδή όλα τα μέλη θέλουν να αγοράσουν πιστοποιημένο ? Αυτό μου λές ? Μακάρι να είναι έτσι .

Όταν λήξει η προθεσμία και ψηφίσουμε τα πέλλετς και τις μπρικέτες που θέλουμε θα φανεί κατά πόσο αυτό που λές είναι αλήθεια !!

Προς το παρόν δεν έχει νόημα να λέει ο καθένας τι νομίζει .

Υ.Γ. Δε γίνεται να πάρει κανείς στο λαιμό του τα μέλη ,μιάς και αυτά είναι εκείνα που θα επιλέξουν ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #66418 από DOOM_NX
Μάλιστα. Και γιατί δεν το κάναμε από πριν αυτό; Να ξέρει ο κόσμος τι παραγγελίες να δώσει (και αν).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #66422 από dimlyk
παναγιωτη εχουν διατυπωθει καποιες αποψεις ...αν θες ριξτους μια ματια
δεν ξεκινησαμε να ξαχνουμε την ευκαιριακη αγορα ...που θα καταληξει θα δουμε...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #66424 από DOOM_NX
Δηλαδή θα γίνει ψηφοφορία και με βάση το πέλλετ που θα βγει θα ξαναυποβληθούν οι ποσότητες;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #66425 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
καλησπέρα κύριοι. χρόνια πολλά !! επειδή ο τομέας της μπρικέτας δε με ενδιαφέρει για να βγάζω κέρδος προσωπικά φέρνω λίγες ποσότητες με τζάκια απο Πολωνια για να εξυπηρετώ πελάτες μου που δεν βρίσκουν στεγνά ξύλα. μπορώ να σας δώσω τα στοιχεία του έμπορα (στην Πολωνία) που αγοράζω εγώ τα τούβλα του κιλού .τα χαρακτηριστικά της είναι στα 5100 kcal ανά κιλό και με μέτριο αέρα σε δοκιμές που τους έχω κάνει στα δικά μου τζάκια κρατάει 2 ώρες και κάτι αν δεν την σκαλίσω οπότε νομίζω είναι αρκετά καλή . το κόστος τώρα θέλει μια ανάλυση .εγω αγοράζω 140-145 τον τόνο-παλέτα (960 κιλα) και σε ένα φορτηγό μπορείτε να βάλετε μέχρι 22 τόνους .το θέμα είναι κατα πόσο σας συμφέρει οταν αυτή την περίοδο (σχετικά φτηνή λόγο εξαγωγής πορτοκαλίων απο Ελλάδα) είναι στα 2800 .αρα 2800 /22 = 127€ + 140€ = 267€ καπου εκει θα σας βγει .δείτε οικονομικά αμα σας συμφέρει και να περάσετε απο το μαγαζί να σας δώσω σε 4-5 άτομα να το δοκιμάσετε να δείτε άμα σας κάνει . Η απόφαση να είναι καθαρά δική σας δεν θέλω καμία ανάμιξη!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ατροχ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #66426 από love.bacardi
ρε παιδια αν ειναι ετσι συγνωμη κιωλας που ειπα την γνωμη μου για ενα πελλετ που νομιζω οτι ειναι πολυ καλο. εγω δεν το αγορασα λογω οικονομικου θεματος...πηρα βουλγαρικο στα 220 και δεν ειμαι απολυτα ικανοποιημενος λογω του οτι ειναι μικρο σε μηκος και εχω πιο μεγαλη καταναλωση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.098 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ