Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98909 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

χαρης 1977 έγραψε: βρε τσογλανι μας ξερεις αν εχεις μουτρα στειλε μας τα στοιχεια σου
ποιος σου δινει μιζα και θα σου πω εγω για τι ξερεις


Μόνιμος αποκλεισμός από το forum για ανάρμοστη συμπεριφορά προς αλλο μέλος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98910 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

jnet έγραψε:

azio1967 έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

azio1967 έγραψε: Jnet,αφού περίμενα (και κακώς)για πάνω από μια ώρα για κάποια διευκρίνιση που ποτέ δεν ήρθε,θέλω να καταγγείλω στο φόρουμ ότι δέχτηκα κάποιο υβριστικό και συνάμα απειλητικό μήνυμα (και το χειρότερο είναι ότι δεν ξέρω το γιατί)από κάποιον <<χαρης 1977>>.
Καταρχήν ζητώ να μάθω πως έμαθε αυτός ο κύριος το e-mail μου, και κατά δεύτερον ζητώ να πράξετε κατά τον κανονισμό τα πρέποντα.
Μπορώ να δημοσιεύσω ολόκληρο το μήνυμα αν χρειαστεί και μου ζητηθεί στο παρόν θέμα.


Υπάρχει το 11012 της Δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος. Μπορείς να τον κάνεις να τρέχει τον μαραθώνιο σε 10 δευτερόλεπτα!


Eαν σήμερα δεν πάρουν θέση οι διαχειριστές του φόρουμ και δεν δοθούν εξηγήσεις, θα κοινοποιήσω στο φόρουμ το υβριστικό-απειλητικό μήνυμα για να πληροφορηθούν όλοι οι συμφορουμίτες τι συμβαίνει.Κατόπιν θα καταγγείλω το γεγονός και στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.


Μηπως σε καποιο σημείο του forum εδινες το email σου για κάποιον λόγο. Email χρηστών γνωρίζω μόνο εγώ και δεν φεύγει σε κανέναν λόγω του απορρήτου των προσωπικών δεδομένων.
Είμαι στην διαθεση σου για οτιδηποτε περαιτερω στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Αν θέλεις μου προωθείς και το email.


Τελικά το επίμαχο μύνημα το οποίο φαίνεται στο προηγούμενο πόστ ήρθε στον χρήστη επειδή είχε συνδρομή στο συγκεκριμένο θέμα και ο ίδιος δεν πρόλαβε να το δεί μεσα στο θέμα μια και κάποιος συντονιστής το διέγραψε γρήγορα, οπότε νόμισε οτι του ήρθε κατευθείαν από τον αλλον χρήστη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98915 από azio1967

jnet έγραψε:

jnet έγραψε:

azio1967 έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

azio1967 έγραψε: Jnet,αφού περίμενα (και κακώς)για πάνω από μια ώρα για κάποια διευκρίνιση που ποτέ δεν ήρθε,θέλω να καταγγείλω στο φόρουμ ότι δέχτηκα κάποιο υβριστικό και συνάμα απειλητικό μήνυμα (και το χειρότερο είναι ότι δεν ξέρω το γιατί)από κάποιον <<χαρης 1977>>.
Καταρχήν ζητώ να μάθω πως έμαθε αυτός ο κύριος το e-mail μου, και κατά δεύτερον ζητώ να πράξετε κατά τον κανονισμό τα πρέποντα.
Μπορώ να δημοσιεύσω ολόκληρο το μήνυμα αν χρειαστεί και μου ζητηθεί στο παρόν θέμα.


Υπάρχει το 11012 της Δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος. Μπορείς να τον κάνεις να τρέχει τον μαραθώνιο σε 10 δευτερόλεπτα!


Eαν σήμερα δεν πάρουν θέση οι διαχειριστές του φόρουμ και δεν δοθούν εξηγήσεις, θα κοινοποιήσω στο φόρουμ το υβριστικό-απειλητικό μήνυμα για να πληροφορηθούν όλοι οι συμφορουμίτες τι συμβαίνει.Κατόπιν θα καταγγείλω το γεγονός και στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος.


Μηπως σε καποιο σημείο του forum εδινες το email σου για κάποιον λόγο. Email χρηστών γνωρίζω μόνο εγώ και δεν φεύγει σε κανέναν λόγω του απορρήτου των προσωπικών δεδομένων.
Είμαι στην διαθεση σου για οτιδηποτε περαιτερω στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Αν θέλεις μου προωθείς και το email.


Τελικά το επίμαχο μύνημα το οποίο φαίνεται στο προηγούμενο πόστ ήρθε στον χρήστη επειδή είχε συνδρομή στο συγκεκριμένο θέμα και ο ίδιος δεν πρόλαβε να το δεί μεσα στο θέμα μια και κάποιος συντονιστής το διέγραψε γρήγορα, οπότε νόμισε οτι του ήρθε κατευθείαν από τον αλλον χρήστη.



Τέλος πάντων Jnet οφείλω να δεχτώ την εξήγησή σου διότι δεν είχα ούτε καν συζητήσει με το εν λόγω μέλος. Εκ μέρους μου λύθηκε η παρεξήγηση,αν και τέτοιες εκφράσεις δεν αρμόζουν σ'ένα δημόσιο χώρο ανταλλαγής απόψεων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98916 από john88s

jnet έγραψε:

john88s έγραψε: Η σοβαρότητα μερικών φαίνεται από το γεγονός ότι μπαίνουν στο forum και βρίζουν αδιακρίτως χωρίς λόγο. Ύστερα κάνουν και διαφήμιση και από πάνω στο προϊόν τους.

Και μετά λέμε να πάμε μπροστά σαν χώρα.

Προτείνω να διαγραφεί από την ενότητα Ελληνικά Πέλλετ η συγκεκριμένη αναφορά και το λινκ. Γιατί το τι έγινε σήμερα το είδαν 10-20 άτομα. Όμως θα πάνε να πάρουν τηλέφωνο 10000 αν δουν το λινκ.

Και δεν κατάλαβα γιατί να υποστηρίζουμε τέτοια άτομα;

Άσε που μπορεί να την πατήσει και ο καταναλωτής αν έχει να κάνει με τέτοιου είδους άτομα. Εγώ googlara και το συγκεκριμένο τηλέφωνο βγάζει αναφορά σε άλλη εταιρία με άλλη ονομασία (πέρσυ) του συγκεκριμένου.


Δεν ξέρω ποια είναι η άποψη σας αλλά προτείνω να διαγραφεί άμεσα από την λίστα με τα λινκ.


Σε ποιό λινκ αναφερεσαι?


Ελληνικά Πέλλετ ----> Λινκ νο20. Είναι αυτού που έβριζε χρονιάρες μέρες, αδιακρίτως και μετά έκανε και διαφήμιση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98917 από KERBEROS
Μήπως να αναρτηθούν πιο κεντρικά και ξεχωριστά οι μέχρι τώρα προσφορές εμπόρων;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98919 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ομαδική Αγορά Καυσίμων 2013: Συζήτηση

KERBEROS έγραψε: Μήπως να αναρτηθούν πιο κεντρικά και ξεχωριστά οι μέχρι τώρα προσφορές εμπόρων;


Πετρο είναι στην κεντρική ανακοίνωση. Με ενα κλικ από τα πρόσφατα θέματα τις βλεπεις.
Που εννοείς εσυ πιο κεντρικά?



Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.120 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ