Kratki Atena Προβληματική x 2

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #152983 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Προέρχεται από τα βεντιλατερ τα οποία όταν ανεβάζουν έντονο θόρυβο προφανώς ακουμπάει σε μεταλλικό σημείο της εστίας και αυτή με τη σειρά της στη γυψοσανιδα και εν συνεχεία στη κρεβατοκαμαρα του γείτονα. Η απάντηση που έχω από τον αντιπρόσωπο είναι πως τότε το ζήτημα οδηγείται προς διευθέτηση.
Μιας και οι ίδιοι δεν έχουμνεε κάποια σχετική ενημέρωση από το εργοστάσιο.Ενω το εργοστάσιο μου έστειλε να δώσω κόστος εγκατάστασης και απεγκαταστασης, και από τότε αφαντοι μετά από αρκετά email. Για την ώρα οχι δεν έχω μιλήσει με κάποιο φορέα αλλά είναι η αμέσως επόμενη κίνηση.



Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #152989 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Kratki Atena Προβληματική x 2
Αν δεν βγάλεις άκρη με τον αντιπρόσωπο, πολωνούς, συνεργάτες κλπ φώναξε για να το δει, κανέναν που ασχολείται με κλιματισμούς-εξαερισμούς. Νομίζω ότι μόνο αυτός μπορεί να βρει σχετικά εύκολα το πρόβλημα.
Τα πρώτα δείγματα γραφής, της μετά Φιλιππακοπουλου εποχής, για την αντιπροσώπευση της κρατκι, αλλά και για τους ίδιους τους πολωνούς είναι απογοητευτικά. Όσο δύσκολα φτιάχνεται ένα όνομα, τόσο εύκολα γκρεμίζεται.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": okalamaris, Gio99

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #152990 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Ενημερωθηκα τελικά πως το αρμόδιο τμήμα της εταιρείας Kratki.pl μελετά διεξοδικά τόσο τις αιτιάσεις μου, όσο και τις αναρτήσεις μου στο διαδίκτυο.

Καθώς και ότι θα γίνει επιστροφή χρημάτων.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Last edit: 8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by Gio99.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #152991 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Μακάρι φίλε να βρεθεί σύντομα λύση στο πρόβλημά σου.
Ελπίζω να μας ενημερώσεις για την πορεία του θέματος σου.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #152992 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Φυσικά και θα σας ενημερώσω και θα χαρώ να φτάσει στο τέλος του αυτός ο γολγοθας.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #153015 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Καλησπέρα σε όλο το forum.
Θα ήθελα να αναφέρω πως ο γολγοθας δεν έχει τέλος μιας και οι απαντήσεις από όλους είναι εκτός ορίων και επίλυση δεν είναι και η καλύτερη από πλευράς τους. Θα επικεντρωθω στο πως παρέλαβα τελικά τις αποδείξεις από τον συνεργάτη της όλης αλυσίδας πωλήσεων(μετά από πολλά παρακαλια) και δεν έχουν καμία σχέση με το πραγματικό. Εγώ φίλοι μου αγόρασα μια κασέτα η οποία δεν έχει καμία σχέση με τα διαφημιζομενα χαρακτηριστικά (και την τοποθέτησα επί δύο φορές στο σπίτι μου) που προωθεί η εταιρεία όπως και οι συνεργάτες της ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ όπως και στη περίπτωση μου και στην έκθεση των τελικών προωθητων που είδα το προϊόν. (κοινώς λανθασμένη πώληση προς καταναλωτές χωρίς καμία ενημέρωση έστω γραπτή ή προφορική από τους συνεργάτες στο δίκτυο τους) Να μην πάω μακριά και να αναφέρω πως με παρεπεμψε ο επίσημος αντιπρόσωπος της kratki στη χώρα μας να αγοράσω το προϊόν από το συνεργάτη του στα Ιωάννινα για να γλιτωσω και τα μεταφορικά όπως μου είχε αναφέρει και στη συνομιλία μας.Να είναι καλά ο άνθρωπος γλιτωσα και 50€ Ο οποίος χρεώσε 750€ αντί του συγκεκριμένου ποσού που παίζει ανά την Ελλάδα ορίστε και ένα link με τα ποιο πάνω που αναφέρω
www.energeiakatzakia.com.gr/index.php/el...12kw-acumotte-detail
Οι αποδείξεις δεν είχαν καμία ημερομηνιακη σχέση μιας και ήταν εκδιδομενες 12 ημέρες μετά την αγορά του προϊόντος όπως και επίσης ελλιπής εφόσον πλήρωσα το ποσό των 980€ και παρέλαβα τις αποδείξεις των 910€ . Εγώ κύριοι αγόρασα μια εστία η οποία είχε 744,15 € και η εργασίες τοποθέτησης (θα παραθέσω και φώτο ποιο κάτω) ήταν 230€ ( βάση στήριξης και ένα μέτρο καμιναδα λειας επιφάνειας Φ150 καθώς και συστολη με γωνία 45 μοιρών από φ150-φ130). Οι γνώστες αντιλαμβανεστε το κόστος.

Το κυριότερο όλων είναι πως τα μόνα νόμιμα παραστατικα που έχω είναι οι ελλιπεις αποδείξεις του συνεργάτη καθώς και η απόδειξη υλικών της επένδυσης. Καθώς η εγκατάσταση και απεγκατασταση κόστισε 600€ συνολικά στην οποία δεν έχω παραλάβει προς στιγμήν νόμιμο παραστατικο καθώς ήθελα να γλιτωσω και κάτι από μια υπόθεση στην οποία μόνο πληρωνα και δεν είχα αποτέλεσμα όπως και επίσης δεν ήταν μέσα στον προϋπολογισμό της αγοράς μου.Πλεον η κατάσταση έφτασε 10 προς 1 email για να λάβω την εξής απάντηση (από Πολωνία) πως θα πάρω το φαγομενο πόσο του συνεργάτη κατά 70€ πίσω και το ποσό των υλικών. Βάση νομικής ενημέρωσης θα προβω στην εκτύπωση των αποδείξεων παροχής υπηρεσιών και για άλλη μια φορά θα πληρώσω το ΦΠΑ στο ποσό των 600€ και θα ευχηθώ να πάρω κάτι από αυτό πίσω στο δίμηνο γολγοθα που διανυω(Όπως παρατηρήσετε τις αποδείξεις δεν έχουν καμία σχέση τα αναγραφομενα με τις αγορές μου)

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ