Kratki Atena Προβληματική x 2

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153062 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους στο φορουμ. Γράφω πάλι διότι η επίλυση δεν έχει τέλος και μετράω 75 μέρες ταλαιπωρία και αμφιβολία όπως και μη εμπιστευτικοτητα σε ότι και αν ακούω εδώ και τόσο καιρό. Λοιπόν από πλευράς Πολωνίας λέγεται πως θα αποζημιωθω για το πλήρες πόσο εδώ και καιρό αλλά αυτό δεν λέει κάτι στη άγνοια που επικρατεί απέναντι μου. Κάθε μέρα στέλνω emails αλλά απάντηση καμία. Θα μου πεις και τηλ. που προσπάθησα άκυρα βγήκαν και αυτά.Και εδώ θα αναφερθώ στην ΕΓΧΩΡΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ η οποία απέχει εδώ και πολύ καιρό από την επίλυση του προβλήματος μου και απλά κάθεται και γινεται αναγνώστης των θεμάτων στο φορουμ αναφέροντας μου μόνο πως ελέγχονται οι αναρτήσεις μου εδώ μέσα. Ε όχι κύριοι είναι κρίμα να παραπεμπτετε το κόσμο στη μαμά εταιρεία εάν δεν μπορείτε οι ίδιοι να επιλυσετε τα προβλήματα που παρουσιάζονται στο δίκτυο των πωλήσεων σας. Όπως επίσης να έχετε συνεργατες ΦΑΝΤΟΜΑΔΕΣ που απλά εισπρατουν και δεν ξαναεμφανιζονται....ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ κύριοι το εμπόριο διαφέρει από όσο το έχετε φανταστεί εσείς για να κάνετε τη δουλειά σας ετσι όμως ανταποκρινεστε στο πελατολόγιο σας.Συνεργατες και Εταίροι είναι κοντά στην επίλυση των προβλημάτων του πελάτη και όχι στη παραπομπή του στο να το λύσει μόνος του το θέμα.Κυριοι μήπως κάνετε λάθος δουλειά;;;;;;;;;;;;;

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153063 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Θεωρητικά αγαπητοί φίλοι κάνω εγώ τη δουλειά του επίσημου αντιπροσωπου μιας και μιλάω περισσότερο από αυτούς στην μαμά εταιρεία για το θέμα μου σε καθημερινή βάση αν και χωρίς καμία απάντηση .Η όλη παρακινηση ξεκίνησε από την υπεύθυνη χονδρικής πώλησης του αντιπροσωπου, που εξυπηρετεί ανά την Ελλάδα και η οποία μου παρουσίασε την εκπαίδευση της ως προς τα προϊόντα της kratki επί μια 5ετια σε κάποιον άλλο αντιπρόσωπο όπως και δούλευε στη kratki.gr σε κάποιο παρόμοιο πόστο. Η οποία όπως αναφέρει εκπαιδευε πελάτες χονδρικής προφανώς ο καθένας θα την εμπιστευοταν λέγοντας η ίδια πως θα με στηρίξει στο να δυσφημισω (πράγμα το οποίο δεν έχω κάνει μέχρι στιγμής και καθαρά νομικά,απλά διηγουμαι τα πάθη μου και ακολουθώ ρητά τους νόμους του διαδικτύου ) το προϊόν. Η κυρία αφαντη όπως και ο αντιπρόσωπος της.Αυτοι είστε κύριοι τελικά.... Αδιαφορία και Άγνοια προσφέρετε στις υπηρεσίες σας.Και οι απλοί πολίτες και πελάτες σας ζουν την αδιαφορία της τόσο απλής επίλυσης ενός προβλήματος που αν ήταν ΑΓΟΡΑ θα πεφτατε με τα μούτρα στο να του τα πάρετε.... Εδώ όμως φαινεστε. ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!!! Ελπίζω κανένας αναγνώστης να μην βρεθεί στη θέση μου.
Φυσικά ως προς τα άνωθεν υπάρχουν γραπτες συνομιλίες και δεν αναφέρομαι σε αερολογιες.
Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Last edit: 7 Χρόνια 11 Μήνες πριν by theoilia. Αιτία: μετα απο παρακληση Gio99 να αφαιρεθει μία προταση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153064 από okalamaris
Απαντήθηκε από okalamaris στο θέμα Kratki Atena Προβληματική x 2
Καλησπέρα, τη λύση στην ταλαιπωρία την οποία έχεις υποβληθεί εσύ και
η οικογένειά σου,, από την κακή εξυπηρέτηση του αντιπροσώπου της εν
λόγω εταιρείας στην έχω δώσει στην αρχή.... Όσο για τις ανασρτήσεις σου
επι του θέματος, μόνο υπέρ σου είναι μέχρι στιγμής εφόσον το πρόβλημα
παραμένει...... Αν υπονοούν κάτι άλλο, τελείωνε τους γιατί ο χρόνος κυλάει
και από το << αποζημιώθηκα>> μέχρι το << θα αποζημιωθώ>> υπάρχει
μια χαοτική διαφορά... Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση σε όλους.......!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153065 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Καλησπέρα φίλε μου Έχω αναφερθεί στο συνηγορο του πολίτη απλά θεωρείται πολύ χρονοβορο από όσο κατάλαβα και θεώρησα με παρακινηση της υπεύθυνης χονδρικής της ίδιας εταιρείας όπως μου ανέφερε πως θα έχω τη στήριξη της και μαζί με νομικό σύμβουλο πως θα βρω μια επίλυση σύντομα.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153066 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
κύριε gio99 δεν ξέρω τι μπορεί να έχει υποθεί μεταξύ εσας και της κυρίας που αναφέρεστε, αλλά όσοι ξέρουν την εταιρία μου γνωρίζουν οτι όντως δούλευε στην εταιρία μου αλλά ουδέποτε εκπαίδευε πελάτες χονδρικής .
εξυπηρετούσε τηλεφωνικά πελάτες λιανικής και ενημέρωνε απλά για διαθεσιμότητα εξαρτημάτων ή τζακιών τους πελάτες χονδρικής !
Επαναλαμβάνω δεν είχε καμία σχέση με το τεχνικό τμήμα της εταιρίας μου πόσο μάλλον με την εκπαίδευση χονδρικής !Επίσης όσον αφορά την κυρία που αναφέρεστε επειδή τυχαίνει να έχουμε φιλικές σχέσεις και επαγγελματικές γνωρίζει απο εμένα τον ίδιο οτι η νεα έκδοση της atena εδώ κα 8 μήνες είναι προβληματική .
Last edit: 7 Χρόνια 11 Μήνες πριν by ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153068 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Καλημέρα κύριε Δημήτρη ότι προανέφερα για τη κυρία είναι γραπτώς από πλευράς της και θεώρησα πως είναι και αληθής μιας και είναι του χώρου και την εμπιστευτηκα. Όσο για τα υπόλοιπα που λέτε δεν γνωρίζω καν αν τα έκανε. Απλά τα ανέφερα γιατί έτσι μου συστήθηκε.Τωρα αν εσείς ενημερώσατε τη κυρία αυτή για το νέο μοντέλο είναι άλλο θέμα που δε θα επεκταθώ διότι οι συζητήσεις μας έδειχναν αλλά όπως ότι ούτε καν ήξερε πως είναι το παλιό και πως το νέο (καθώς διαφέρουν κατά πολύ στα διαφημιζομενα χαρακτηριστικά). Εκπλησσομαι πάντως που στις 76 μέρες (μη ξεχνιόμαστε) βρέθηκε κάποιος να αναφέρει πως η ATENA είναι Προβληματική διότι όλο αυτό το καιρό είχα κατηγορηθεί από κάποιους πως εγώ δημιούργησα τα προβλήματα.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ