Kratki Atena Προβληματική x 2

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #152991 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Μακάρι φίλε να βρεθεί σύντομα λύση στο πρόβλημά σου.
Ελπίζω να μας ενημερώσεις για την πορεία του θέματος σου.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #152992 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Φυσικά και θα σας ενημερώσω και θα χαρώ να φτάσει στο τέλος του αυτός ο γολγοθας.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153015 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Καλησπέρα σε όλο το forum.
Θα ήθελα να αναφέρω πως ο γολγοθας δεν έχει τέλος μιας και οι απαντήσεις από όλους είναι εκτός ορίων και επίλυση δεν είναι και η καλύτερη από πλευράς τους. Θα επικεντρωθω στο πως παρέλαβα τελικά τις αποδείξεις από τον συνεργάτη της όλης αλυσίδας πωλήσεων(μετά από πολλά παρακαλια) και δεν έχουν καμία σχέση με το πραγματικό. Εγώ φίλοι μου αγόρασα μια κασέτα η οποία δεν έχει καμία σχέση με τα διαφημιζομενα χαρακτηριστικά (και την τοποθέτησα επί δύο φορές στο σπίτι μου) που προωθεί η εταιρεία όπως και οι συνεργάτες της ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ όπως και στη περίπτωση μου και στην έκθεση των τελικών προωθητων που είδα το προϊόν. (κοινώς λανθασμένη πώληση προς καταναλωτές χωρίς καμία ενημέρωση έστω γραπτή ή προφορική από τους συνεργάτες στο δίκτυο τους) Να μην πάω μακριά και να αναφέρω πως με παρεπεμψε ο επίσημος αντιπρόσωπος της kratki στη χώρα μας να αγοράσω το προϊόν από το συνεργάτη του στα Ιωάννινα για να γλιτωσω και τα μεταφορικά όπως μου είχε αναφέρει και στη συνομιλία μας.Να είναι καλά ο άνθρωπος γλιτωσα και 50€ Ο οποίος χρεώσε 750€ αντί του συγκεκριμένου ποσού που παίζει ανά την Ελλάδα ορίστε και ένα link με τα ποιο πάνω που αναφέρω
www.energeiakatzakia.com.gr/index.php/el...12kw-acumotte-detail
Οι αποδείξεις δεν είχαν καμία ημερομηνιακη σχέση μιας και ήταν εκδιδομενες 12 ημέρες μετά την αγορά του προϊόντος όπως και επίσης ελλιπής εφόσον πλήρωσα το ποσό των 980€ και παρέλαβα τις αποδείξεις των 910€ . Εγώ κύριοι αγόρασα μια εστία η οποία είχε 744,15 € και η εργασίες τοποθέτησης (θα παραθέσω και φώτο ποιο κάτω) ήταν 230€ ( βάση στήριξης και ένα μέτρο καμιναδα λειας επιφάνειας Φ150 καθώς και συστολη με γωνία 45 μοιρών από φ150-φ130). Οι γνώστες αντιλαμβανεστε το κόστος.

Το κυριότερο όλων είναι πως τα μόνα νόμιμα παραστατικα που έχω είναι οι ελλιπεις αποδείξεις του συνεργάτη καθώς και η απόδειξη υλικών της επένδυσης. Καθώς η εγκατάσταση και απεγκατασταση κόστισε 600€ συνολικά στην οποία δεν έχω παραλάβει προς στιγμήν νόμιμο παραστατικο καθώς ήθελα να γλιτωσω και κάτι από μια υπόθεση στην οποία μόνο πληρωνα και δεν είχα αποτέλεσμα όπως και επίσης δεν ήταν μέσα στον προϋπολογισμό της αγοράς μου.Πλεον η κατάσταση έφτασε 10 προς 1 email για να λάβω την εξής απάντηση (από Πολωνία) πως θα πάρω το φαγομενο πόσο του συνεργάτη κατά 70€ πίσω και το ποσό των υλικών. Βάση νομικής ενημέρωσης θα προβω στην εκτύπωση των αποδείξεων παροχής υπηρεσιών και για άλλη μια φορά θα πληρώσω το ΦΠΑ στο ποσό των 600€ και θα ευχηθώ να πάρω κάτι από αυτό πίσω στο δίμηνο γολγοθα που διανυω(Όπως παρατηρήσετε τις αποδείξεις δεν έχουν καμία σχέση τα αναγραφομενα με τις αγορές μου)

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153062 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους στο φορουμ. Γράφω πάλι διότι η επίλυση δεν έχει τέλος και μετράω 75 μέρες ταλαιπωρία και αμφιβολία όπως και μη εμπιστευτικοτητα σε ότι και αν ακούω εδώ και τόσο καιρό. Λοιπόν από πλευράς Πολωνίας λέγεται πως θα αποζημιωθω για το πλήρες πόσο εδώ και καιρό αλλά αυτό δεν λέει κάτι στη άγνοια που επικρατεί απέναντι μου. Κάθε μέρα στέλνω emails αλλά απάντηση καμία. Θα μου πεις και τηλ. που προσπάθησα άκυρα βγήκαν και αυτά.Και εδώ θα αναφερθώ στην ΕΓΧΩΡΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ η οποία απέχει εδώ και πολύ καιρό από την επίλυση του προβλήματος μου και απλά κάθεται και γινεται αναγνώστης των θεμάτων στο φορουμ αναφέροντας μου μόνο πως ελέγχονται οι αναρτήσεις μου εδώ μέσα. Ε όχι κύριοι είναι κρίμα να παραπεμπτετε το κόσμο στη μαμά εταιρεία εάν δεν μπορείτε οι ίδιοι να επιλυσετε τα προβλήματα που παρουσιάζονται στο δίκτυο των πωλήσεων σας. Όπως επίσης να έχετε συνεργατες ΦΑΝΤΟΜΑΔΕΣ που απλά εισπρατουν και δεν ξαναεμφανιζονται....ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ κύριοι το εμπόριο διαφέρει από όσο το έχετε φανταστεί εσείς για να κάνετε τη δουλειά σας ετσι όμως ανταποκρινεστε στο πελατολόγιο σας.Συνεργατες και Εταίροι είναι κοντά στην επίλυση των προβλημάτων του πελάτη και όχι στη παραπομπή του στο να το λύσει μόνος του το θέμα.Κυριοι μήπως κάνετε λάθος δουλειά;;;;;;;;;;;;;

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153063 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Kratki Atena Προβληματική x 2
Θεωρητικά αγαπητοί φίλοι κάνω εγώ τη δουλειά του επίσημου αντιπροσωπου μιας και μιλάω περισσότερο από αυτούς στην μαμά εταιρεία για το θέμα μου σε καθημερινή βάση αν και χωρίς καμία απάντηση .Η όλη παρακινηση ξεκίνησε από την υπεύθυνη χονδρικής πώλησης του αντιπροσωπου, που εξυπηρετεί ανά την Ελλάδα και η οποία μου παρουσίασε την εκπαίδευση της ως προς τα προϊόντα της kratki επί μια 5ετια σε κάποιον άλλο αντιπρόσωπο όπως και δούλευε στη kratki.gr σε κάποιο παρόμοιο πόστο. Η οποία όπως αναφέρει εκπαιδευε πελάτες χονδρικής προφανώς ο καθένας θα την εμπιστευοταν λέγοντας η ίδια πως θα με στηρίξει στο να δυσφημισω (πράγμα το οποίο δεν έχω κάνει μέχρι στιγμής και καθαρά νομικά,απλά διηγουμαι τα πάθη μου και ακολουθώ ρητά τους νόμους του διαδικτύου ) το προϊόν. Η κυρία αφαντη όπως και ο αντιπρόσωπος της.Αυτοι είστε κύριοι τελικά.... Αδιαφορία και Άγνοια προσφέρετε στις υπηρεσίες σας.Και οι απλοί πολίτες και πελάτες σας ζουν την αδιαφορία της τόσο απλής επίλυσης ενός προβλήματος που αν ήταν ΑΓΟΡΑ θα πεφτατε με τα μούτρα στο να του τα πάρετε.... Εδώ όμως φαινεστε. ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!!! Ελπίζω κανένας αναγνώστης να μην βρεθεί στη θέση μου.
Φυσικά ως προς τα άνωθεν υπάρχουν γραπτες συνομιλίες και δεν αναφέρομαι σε αερολογιες.
Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Last edit: 7 Χρόνια 11 Μήνες πριν by theoilia. Αιτία: μετα απο παρακληση Gio99 να αφαιρεθει μία προταση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #153064 από okalamaris
Απαντήθηκε από okalamaris στο θέμα Kratki Atena Προβληματική x 2
Καλησπέρα, τη λύση στην ταλαιπωρία την οποία έχεις υποβληθεί εσύ και
η οικογένειά σου,, από την κακή εξυπηρέτηση του αντιπροσώπου της εν
λόγω εταιρείας στην έχω δώσει στην αρχή.... Όσο για τις ανασρτήσεις σου
επι του θέματος, μόνο υπέρ σου είναι μέχρι στιγμής εφόσον το πρόβλημα
παραμένει...... Αν υπονοούν κάτι άλλο, τελείωνε τους γιατί ο χρόνος κυλάει
και από το << αποζημιώθηκα>> μέχρι το << θα αποζημιωθώ>> υπάρχει
μια χαοτική διαφορά... Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση σε όλους.......!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ