Ελληνικές μηχανές για παραγωγή pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #96738 από chris lam
Φιλαράκι η εταιρία που αναφέρεσαι έχει έδρα Μακρυχώρι ?
Γιατί αν ειναι αυτος που εχω στο νου μου τα εχω δει απο κοντα

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96808 από AMBIENTES
Ναι είναι στο Μακρυχώρι και τον επισκεύτηκα πάλι σήμερα.Και φώτο όπως είχα υποσχεθεί.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96809 από AMBIENTES
Η πρώτη είναι για παραγωγή 100-150 κιλά,η δεύτερη είναι κλαδοτεμαχιστής και σφυρόμυλος μαζί για παραγωγή πάνω απο 400 κιλάκαι η τρίτη είναι για τρακτέρ και δεν ρώτησα παραγωγή.Το κινητό μου <<έφαγε>> μια φώτο αυτή με την μεγάλη πρέσα για παραγωγή 300-350 κιλά.Μου είπε κιόλας αν θέλω να του πάω ότι κλαδέματα θέλω(στεγνά ενοείται)να μου κάνει επιτόπου επείδηξη στο μαγαζί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96897 από chris lam
Μετά από επίσκεψη στο 'μαγαζί' του εν λόγο κατασκευαστή μπορώ να πω οτι οι πρέσες είναι αξιόλογες και κατα πολύ καλύτερες απο Κινέζικες αλλα οι σφυρομυλοι δεν με ενθουσίασαν όπως και η τιμή και η αντιμετώπιση σαν αγοραστή που πήγε για αγορά ολόκληρου πλαντ .......

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96933 από tenere
Απαντήθηκε από tenere στο θέμα Ελληνικές μηχανές για παραγωγή pellet
Και η τιμή της πελλετόπρεσσας πόσο είναι και που βρίσκεται ο έμπορος.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by tenere.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #96974 από chris lam
Στα 2500-3000€ ανάλογα την δυναμική της και το μοτέρ . Αν ψάξεις στο car.gr θα τον βρεις και με τιμές ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ