Ταχύτητα ιστοσελίδας

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119526 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Re:Απ: Ταχύτητα ιστοσελίδας
επιβεβαιώνω και εγω.. μια απο τα ιδια :( :(


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119560 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Ταχύτητα ιστοσελίδας
οντως σκετη απελπισια ειναι :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119565 από sot.p
Απαντήθηκε από sot.p στο θέμα Ταχύτητα ιστοσελίδας

jnet έγραψε:

sot.p έγραψε: Ας γράψω για ακόμη μαι φορά πόσο αργό και εκνευριστικό είναι. Υπάρχει περίπτωση να γίνει κανονικό σε ταχύτητα ή να το πάρουμε απόφαση;


Θα κάνουμε καποια upgrades αλλά οχι αμεσα. Το θεμα είναι οτι το προβλημα βασικά θα είναι για τις επόμενες 15 ημέρες που εχουμε ξεπεράσει τις 5000 επισκέψεις την ημέρα. Μετά και με βαση την περσινη επισκεψιμοτητα γινονται λιγο πιο χαλαρά τα πράγματα και αρα αυξάνεται η ταχυτητα.


Πρέπει να το πάρετε απόφαση ότι χρειαζεται να δοθεί μια μόνιμη λύση. Ημίμετρα ή να παρακαλάμε να μειωθεί η επισκεψιμότητα για να κάνει 10 αντί για 15 sec να ανοίξει σελίδα, δεν διορθώνουν το πρόβλημα. Καλοπροαίρετα πάντα :kiss:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119588 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Ταχύτητα ιστοσελίδας
Εμένα πάντως συνεχίζει το χαβά του :whistle:
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.668 δευτερόλεπτα
ΚΑΛΟΟΟΟΟ :S


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119594 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Απ: Ταχύτητα ιστοσελίδας
Χτές ξέχασα να αλλάξω στο παλιό template την ωρα της μεγάλης επισκέψιμοτητας, οπότε πλεον αφήνω μονιμα το παλιό template.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119595 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Ταχύτητα ιστοσελίδας

jnet έγραψε: Θα κάνουμε καποια upgrades αλλά οχι αμεσα. Το θεμα είναι οτι το προβλημα βασικά θα είναι για τις επόμενες 15 ημέρες που εχουμε ξεπεράσει τις 5000 επισκέψεις την ημέρα. Μετά και με βαση την περσινη επισκεψιμοτητα γινονται λιγο πιο χαλαρά τα πράγματα και αρα αυξάνεται η ταχυτητα.

Επειδή προσωπικά μπαίνω σε διάφορες ώρες της μέρας ΔΕΝ έχω παρατηρήσει καμμία διαφορά όσον αφορά τους επισκέπτες και τον χρόνο ανοίγματος της σελίδας
Δλδ είτε είμαι ο μόνος επισκέπτης στο σάιτ είτε είναι άλλοι 100 ταυτόχρονα, τον ίδιο χρόνο κάνει.
Δεν ξέρω αν αυτό κάτι λέει αλλά αφού το παρατήρησα είπα να το γράψω.


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ