Μπρικέτες ξύλου: φίρμες και ποιότητες

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #71802 από dmtr
Εγώ δεν έχω αγοράσει από τον Λειβιδιώτη ακόμα. Πιθανόν του χρόνου.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #72055 από ELECTRICALCHIEF
Να συμπληρωσω οτι εχω δοκιμασει μεχρι στιγμης 3 ειδων μπρικετες συν καυση με ξυλα αναλογου βαρους και εχω παρει και μετρησεις θερμοκρασιων, χρονου κλπ. Μολις μπορεσω θα προσπαθησω να φτιαξω ενα συγκριτικο πινακα.

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #72299 από Jimbo

dmtr έγραψε: Εσύ παίρνεις από Αθήνα και γω που μένω Αθήνα από Θεσσαλονίκη:)

Να οργανωθούμε βρε παιδιά ;)

Συμφωνώ, να οργανωθείτε ... απλά ξέρω ότι του Διπλωμάτη του τα έφεραν από Αθήνα δωρεάν (έχει κουνιάδο φορτηγατζή) αλλά τώρα τα δρομολόγια προς τα κει σταματήσανε και μεταφορικά δεν συμφέρει να πληρώνεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #72462 από Diplomatis

Jimbo έγραψε:

dmtr έγραψε: Εσύ παίρνεις από Αθήνα και γω που μένω Αθήνα από Θεσσαλονίκη:)

Να οργανωθούμε βρε παιδιά ;)

Συμφωνώ, να οργανωθείτε ... απλά ξέρω ότι του Διπλωμάτη του τα έφεραν από Αθήνα δωρεάν (έχει κουνιάδο φορτηγατζή) αλλά τώρα τα δρομολόγια προς τα κει σταματήσανε και μεταφορικά δεν συμφέρει να πληρώνεις.

Ακριβώς όπως τα λέει ο γείτονας, του χρόνο θα φροντίσω νωρίς για προμήθειες ώστε να μην έχω πρόβλημα το χειμώνα. Ελπίζω βέβαια να γίνει κι ένα group buy το καλοκαίρι ώστε να εξασφαλίσουμε καλές τιμές.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #72480 από dmtr
Σίγουρα θα γίνει group-buy το καλοκαίρι. Και γω καλοκαίρι τις πήρα, απλά αυτό που κέρδισα από έκπτωση το έδωσα στα μεταφορικά.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #77986 από XAGG07
Καλό είναι από την άνοιξη να αρχίσουμε να μαζευομαστε για το group-buy για να ξέρουμε περίπου και την δύναμη μας στη διαπραγμάτευση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ