Περί πυρηνόξυλου...

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103370 από electron
Περί πυρηνόξυλου... δημιουργήθηκε από electron
Πωλείται άριστης ποιότητας κοσκινισμένο πυρηνόξυλο χωρίς πέτρες, χώμα κλπ. Είναι ότι έχει απομένει από τους 2 τόνους που είχα πάρει τον χειμώνα. Ο λόγος που το δίνω είναι οτι φέτος ο λέβητας θα δουλέψει μόνο με πελλετ. Βεβαία αν δεν βρω να το δώσω θα το κάψω :lol:


Δείγμα :




"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by dimlyk.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103372 από Διονύσιος
Απαντήθηκε από Διονύσιος στο θέμα Περί πυρηνόξυλου...
Είσε τόσο δυσαρεστημένος που θέλεις να πουλήσεις και τα 180kg? E! πάει πολύ αυτό ρε παιδί μου, κάντο ένα mix εκεί με το Pellet να φύγει !!! Τι λέβητα έχεις? Εγώ τι να πω ρε συ? Περιση έκαψα 250 τονους! από αυτό και εσύ κολλας σε 180κιλά?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103373 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Περί πυρηνόξυλου...

Διονύσιος έγραψε: Είσε τόσο δυσαρεστημένος που θέλεις να πουλήσεις και τα 180kg? E! πάει πολύ αυτό ρε παιδί μου, κάντο ένα mix εκεί με το Pellet να φύγει !!! Τι λέβητα έχεις? Εγώ τι να πω ρε συ? Περιση έκαψα 250 τονους! από αυτό και εσύ κολλας σε 180κιλά?

250 Τονους!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????
Τι εχεις και εκαψες τοσο ????????


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103374 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Περί πυρηνόξυλου...
electron δεν το πας στην χωματερή όπως πήγα τα δικά μου 400 kg υπόλοιπο?? Βάζε 3 σακιά πελλετ με 1 σακι πυρηνόξυλο και κάφτο λίγο λίγο.. 6 σακια θα τα κάψεις σε 2-3 εβδομάδες..

Μην βάζεις φωτογραφίες, ούτε να το βλέπω δεν θέλω... :P :P

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by vag1234.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103377 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Περί πυρηνόξυλου...
χαχαχαχα πάθατε την πλάκα σας ε??, :P

Βασικά δεν εχω θέμα, μπορώ να το καψω σε mix με πελλετ, απλα ειπα να το βάλω μπορει να το θελει κανένας φίλος εστω για δοκιμή, και αφετέρου δεν ξερω τι καίγατε εσείς αυτό είναι ΑΑΑ υλικό

Βασικά γιατι ρε Βαγγο να το πετάξω? λεφτα ειναι και αυτα δεν τα βρίσκουμε στον δρόμο, ασε που κάνει και για λίπασμα!

Μην μου χαλάτε την Αγγελιαααα :lol:


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #103378 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Περί πυρηνόξυλου...

PRIMUS 45 έγραψε: Τι εχεις και εκαψες τοσο ????????


Διαστημόπλοιο ? :lol:


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ