Υδραυλική ξυλόσομπα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27471 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Υδραυλική ξυλόσομπα;
Αυτό είναι πραγματικό πολυχρηστικό εργαλείο.

Με αυτό θα ζεσταθεί η φαμίλια, θα ταϊστεί, θα κάνει μπάνιο, και θα έχει απίστευτο οικονομικό κέρδος το νοικοκυριό από την σπατάλη των οποιοδήποτε άλλων χλιδάτων και ντιζαινάτων προϊόντων που γέμισε η αγορά.

Αλλά σιγά μην βάλει η Ελληνιδα νοικοκυρά, τέτοιο ΠΡΑΓΜΑ :lol: στο σπίτι της.

"ας με λένε αρχοντίνα, και ας ψοφάω από την πείνα" ........και εν κατακλείδι από το κρύο.

Καθημερινές ιστορίες και προσωπικές εμπειρίες. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35238 από manostaz
Απαντήθηκε από manostaz στο θέμα Υδραυλική ξυλόσομπα;
τελικα αγορασα μια σομπα απο βουλγαρια.ηταν η πιο οικονομικη λυση,προς το παρων ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.βεβαια δεν εχουμε ακομη κρυο δυνατο.μεσα σε ενα τεταρτο εχουν ζεσταθει τα καλοριφερ.θερμοκρασια νερου 63.περισσοτερες και ασφαλεστερες πληροφοριες μεσα στο χειμωνα.απο περσυνους ιδιοκτητες της ιδιας σομπα μου ειπαν ολοι τα καλυτερα.και ολοι μου ελεγαν τα ιδια.οχι απο το τηλεφωνο αλλα παρουσια στα σπιτια τους.με πηγε ο υδραυλικος σε οσα σπιτια το ειχε κανει.
αυτα τα ολιγα απο εμενα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35243 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Υδραυλική ξυλόσομπα;

manostaz έγραψε: τελικα αγορασα μια σομπα απο βουλγαρια.ηταν η πιο οικονομικη λυση,προς το παρων ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.βεβαια δεν εχουμε ακομη κρυο δυνατο.μεσα σε ενα τεταρτο εχουν ζεσταθει τα καλοριφερ.θερμοκρασια νερου 63.περισσοτερες και ασφαλεστερες πληροφοριες μεσα στο χειμωνα.απο περσυνους ιδιοκτητες της ιδιας σομπα μου ειπαν ολοι τα καλυτερα.και ολοι μου ελεγαν τα ιδια.οχι απο το τηλεφωνο αλλα παρουσια στα σπιτια τους.με πηγε ο υδραυλικος σε οσα σπιτια το ειχε κανει.
αυτα τα ολιγα απο εμενα


Όποτε θελήσεις άνοιξε θέμα, όπου θα παρουσιάσεις αναλυτικά τα στοιχεία της σόμπας σου.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35268 από manostaz
Απαντήθηκε από manostaz στο θέμα Υδραυλική ξυλόσομπα;
πως αναιβαζω φωτογραφιες???????????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35364 από E.G.
Απαντήθηκε από E.G. στο θέμα Υδραυλική ξυλόσομπα;
Πατώντας στο κουμπάκι "Προσθήκη αρχείου" ακριβώς κάτω από το μήνυμα που γράφεις. Ποιά σόμπα πήρες εσύ τελικά και με το κόστος; γιατί εχθές ήμουν εκεί και έψαχνα κι εγώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35380 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Υδραυλική ξυλόσομπα;
Off topic: για "στατιστικούς" λόγους :P , θες να αναφέρεις τι τζάκι έχεις?

Μήπως είναι ελληνικό "ενεργειακό"?

Δυστυχώς, απ' ότι διαβάζω, την έχουν πατήσει πολλοί φίλοι εδώ μέσα έτσι... :dry:

Μήπως δεν είναι σωστά εγκατεστημένο? Επίσης μπορεί να συμβεί... :dry:


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ