Υδραυλική σόμπα pellet Ungaro Aqua 15kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28998 από butler
καλησπέρα σε όλους
μετά απο πάρα πολύ ψαξιμο σε όλων των ειδών θέρμανσης αποφάσισα να εμπιστευτώ το pellet
το σπίτι είναι μια παλία μονοκατοικία στην Αττική 90τμ (έχει όμως καινούργια αλουμίνια) και σκέφτομαι να βάλω την ungaro aqa 15kw σε συνδεσή με τα καλοριφέρ// πιστεύετε οτι α) θα με καλύψει και β) αν κάποιος την έχει μπορεί να μου πεί αν είναι happy?
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28999 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Υδραυλική σόμπα pellet Ungaro Aqua 15kW

butler έγραψε: καλησπέρα σε όλους
μετά απο πάρα πολύ ψαξιμο σε όλων των ειδών θέρμανσης αποφάσισα να εμπιστευτώ το pellet
το σπίτι είναι μια παλία μονοκατοικία στην Αττική 90τμ (έχει όμως καινούργια αλουμίνια) και σκέφτομαι να βάλω την ungaro aqa 15kw σε συνδεσή με τα καλοριφέρ// πιστεύετε οτι α) θα με καλύψει και β) αν κάποιος την έχει μπορεί να μου πεί αν είναι happy?


Για τεχνικά θέματα οι ειδικοί. Πάντως από design σκίζει: www.estiagreen.gr/index.php/sobeskalorif...ifer-pellet-aqa-15-s

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29013 από butler
Απαντήθηκε από butler στο θέμα Υδραυλική σόμπα pellet Ungaro Aqua 15kW
εδώ θα δείτε τιην κατοψη του σπιτιού και που βρίσκονται τα σώματα
για τυχόν απορίες...
αν κάποιος πιστεύει οτι μπορεί να μου προτείνει κάποια άλλη σομπά που θα κάνει δουλεία///
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by butler.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ