Αερόθερμες σόμπες pellet Thermorossi

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29904 από kkavalas
γνωριζει κανεις τις σομπες της εν λογο εταιριας.τις ειδα στην εκθεση και μου εκαναν εντυπωση απο εμφανηση.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30813 από dasalis
Απαντήθηκε από dasalis στο θέμα Αερόθερμες σόμπες pellet Thermorossi
κατα τη γνωμη μου, πολυ καλη ποιοτητα κατασκευησ, αλλα λιγο τσιμπημενες. και δε ξερψ τι γινετε με το aftersales..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31099 από kkavalas
Απαντήθηκε από kkavalas στο θέμα Αερόθερμες σόμπες pellet Thermorossi
μετα απο τηλ στην εταιρια μου ειπανε οτι εχει εγγυηση 4 χρονια για τον ανεμιστηρα και 2 χρονια για το υπολοιπο σωμα.ως 9kw ολο το σωμα ειναι μαντεμι.απο10kw και πανω ειναι και ο θαλαμος καυσης μαντεμενιος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31151 από dasalis
Απαντήθηκε από dasalis στο θέμα Αερόθερμες σόμπες pellet Thermorossi
κατα τη ταπεινη μου γνωμη,εισαι στη ελλαδα,η εταιρεια που κανει εισαγωγες μπορει να κλεισει και αυριο. ποτε δε ξερεισ τι γινεται εδω,ειδικα στο θεμα πελλετ που εχει αρχισει να γινεται αρπαχτη στην ελλαδα.εχω δει μαγαζι με τροχοσπιτα να πουλαει σομπεσ,μαγαζι με πλακακια,μαγαζι με σκαλεσ,ολοι βαζουν και μια σομπα.ξεφυτρωνουν μαγαζια με πελλετ πιο γρηγορα απο τα ενεχυροδανειστηρια.οποτε οταν μιλαω για aftersales ενοω ποσο ευκολα βρισκεισ ανταλλακτικα για τη σομπα στο διαδυκτιο (π.χ ebay) και κατα ποσο ενδιαφερεται η εταιρεια στην ιταλια να σου απαντησει στισ ερωτησεισ σου.εγω κοιταγα τισ thermorossi λογο ποιοτητασ κατασκευησ και ενω τα παιδια στην εκθεση που μου ειπαν οτι εχουν την αντιπροσωπια φανηκαν πολυ καλοι και εξυπηρετικοτατοι,οταν εστειλα mail στη thermorossi ( 2 μαλιστα) δε πηρα καμια απαντηση. οποτε απο μενα σαν εταιρεια εφαγε Χ. το ιδιο και με τη ravelli που τουσ επρηξα στα μνμ και πηρα τα @@@ μου.επισησ με μια απλη αναζατηση στο ebay.it για thermorossi,θα βρεισ το πολυ 10 σομπεσ και κανενα ανταλλκτικο. καi μετα ψαξε για lanordica-extraflame και δεσ τη διαφορα στα αποτελεσματα.πηγαινε επισησ στα official site των δυο εταιρειων και πατα στο support.η thermorossi δεν εχει ουτε ενα απλο document να κατεβασεισ.μεχρι και οι κινεζικεσ εχουν.και τελοσ,δε ξερω αμα σε ενδιαφερει αυτο αλλα επειδη τισ ειδα, oi thermorossi δεν εχουν παροχη αερα απο εξω,δεν υπαρχει καν σωληνα να συνδεσεισ,εκτοσ αμα κανεισ πατεντα,ειναι ολα απο τη μεσα μερια τησ πισω λαμαρινασ τησ σομπασ.
απο τη προσωπικη μου εμπειρια με εγκυησεις,παντα στην ελλαδα κατι βρισκουν,καπου φταιω,.... και τελικα το προβλημα μου δε το καλυπτει η εγκυηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.054 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ