Ύπνος στο χώρο που υπάρχει σόμπα pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34337 από vasgri
σημερα στο νοσοκομειο που εργαζομαι μου ειπαν οτι δε κανει να κοιμομαστε στο χωρο που υπαρχει τετοια σομπα λογω των αναθυμιασεων.. Επισης η βιολογος που εχουμε και ειναι στο τμημα που κανουν μεταστασεις τα ποντικια μου ανεφερε οτι τα πελλετ τραβανε κατσαριδες και ποντικια. Ποια ειναι η γνωμη σας???
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34339 από Fokion
Αναθυμιασεις

Ενω αν κοιμασαι στον διπλανο χωρο αυτες δεν πανε???

ποντικια - κατσαριδες

Αναρωτιεμαι τι ειναι αυτο που τα τραβαει.... ξυλο ειναι ουσιαστικά το πελετ..
τωρα αν ΗΔΗ εχεις ποντικια και κατσαριδες... ε ναι με τα σοιβαγμενα τσουβαλια τους κανεις και φωλιες....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34349 από KERBEROS

vasgri έγραψε: σημερα στο νοσοκομειο που εργαζομαι μου ειπαν οτι δε κανει να κοιμομαστε στο χωρο που υπαρχει τετοια σομπα λογω των αναθυμιασεων.. Επισης η βιολογος που εχουμε και ειναι στο τμημα που κανουν μεταστασεις τα ποντικια μου ανεφερε οτι τα πελλετ τραβανε κατσαριδες και ποντικια. Ποια ειναι η γνωμη σας???


Για τις αναθυμιάσεις μήπως αναφέρονταν σε ξυλόσομπα ή τζάκι και μάλιστα παλιών δεκαετιών;
Όσο για τις κατσαρίδες και τα ποντίκια, δυο χρόνια αποθηκεύω πέλλετ και τίποτα από αυτά δεν εμφανίστηκε.
Καλά κάνεις και ρωτάς, γιατί θα ακουστούν πολλά περίεργα.

Όλη η Ευρώπη έχει πέσει με τα μούτρα στη βιομάζα και δεν έχουν ακουστεί τέτοια πράγματα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34353 από vasgri
αναφεροταν σε πελλετ....μου ειπε οτι τραβαει κατσαριδες και ποντικια γιατι ειναι ξυλο στην ουσια...οταν τις αναφερα οτι θα τα αποθηκευσω στο παρκινγκ το οποιο ειναι ευθεια με το εδαφος .. η γυναικα εργαζεται χρονια με τα ποντικια κανει μεταστασεις καρκινικων κυτταρων σε αυτα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34354 από Grecu_
Εφοσον η πελλετοσομπα παιρνει και αερα καυσης απο εξω, δεν καταναλωνει ουτε το οξυγονο του χωρου (που συμβαινει σε απλα τζακια και σομπες). Η διαρροη καυσαεριων παλι μπορει να γινει απο αστοχια μηχανηματος/εγκαταστασης, δεν ειναι κατι το αναμενομενο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34355 από vasgri
αληθεια που αποθηκευεις τα πελλετ? μου παν οτι τα φερνουν σε τελαρο .τι ακριβως ειναι αυτο? ειναι κατι που τα προστατευει απο υγρασια?? δε εχω γνωση σχετικα και γιαυτο ρωταω..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ