NP-PA 13kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36299 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα NP-PA 13kW

laryxatz έγραψε: Γεια σε όλους
Τελικά δεν θα αγοράσω την σόμπα NP-PA 13 KW. Γιατί σήμερα είχα μια πολύ κακή εμπειρία από το εμπορικό κατάστημα που την πουλάει , έκαναν μια προσφορά για τα μέλη του energ.gr € 1060,00 , τους παίρνω τηλέφωνο εχτές και μου επιβεβαιώνουν την
Προσφορά και ότι υπάρχει απόθεμα , σήμερα που πήγα να φορτώσω την σόμπα μου τα λέγανε << κινεζικά>> , δηλαδή αφού μου ετοίμασαν την σόμπα και τα μπουριά που θα τα έπαιρνα επιπλέον, τελικά μου χρεώνουν την σόμπα €1200.00, μαζί με τα μπουριά και 1 τσουβάλι pellet κοντά στα €1300,00 και όταν τους λέω για την προσφορά μου λένε ότι η προσφορά τελείωσε και πρέπει να πάρω άλλη σόμπα από αυτήν που μου ετοιμάσανε γιατί αυτή έχει αλλά ανταλλακτικά μέσα τσεχικά και την πουλάνε € 1200,00 ενώ αυτήν με τα κινεζικά την πουλάνε € 1060,00 . φυσικά και δεν αγόρασα τίποτε από το συγκεκριμένο εμπορικό .και τώρα ψάχνω για αλλού

Αυτά με τα ……….κινέζικα των κακών Ελλήνων εμπόρων


* σίγουρα υπάρχουν και σωστή επαγγελματίες στον χώρο δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να τους τσουβαλιάσω όλους σε ένα σακί .


Φίλε μήπως δεν συνεννοηθήκατε σωστά, είναι δυνατόν να σου είπαν τηλ εχτές ότι υπάρχει ακόμα απόθεμα από τις σόμπες της προσφοράς, και σήμερα που πήγες να την πάρεις σου είπαν ότι τελείωσε η προσφορά ?

Μάλλον κάτι λάθος θα κατάλαβες :dry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36320 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα NP-PA 13kW

mastoras έγραψε:
:lol: :lol: άλλαξες avatar ........και δεν πήρα χαμπάρι :)


χαχαχαχαχα φθηνά τη γλύτωσα !! :woohoo:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36330 από laryxatz
Απαντήθηκε από laryxatz στο θέμα NP-PA 13kW

mastoras έγραψε:

laryxatz έγραψε: Γεια σε όλους
Τελικά δεν θα αγοράσω την σόμπα NP-PA 13 KW. Γιατί σήμερα είχα μια πολύ κακή εμπειρία από το εμπορικό κατάστημα που την πουλάει , έκαναν μια προσφορά για τα μέλη του energ.gr € 1060,00 , τους παίρνω τηλέφωνο εχτές και μου επιβεβαιώνουν την
Προσφορά και ότι υπάρχει απόθεμα , σήμερα που πήγα να φορτώσω την σόμπα μου τα λέγανε << κινεζικά>> , δηλαδή αφού μου ετοίμασαν την σόμπα και τα μπουριά που θα τα έπαιρνα επιπλέον, τελικά μου χρεώνουν την σόμπα €1200.00, μαζί με τα μπουριά και 1 τσουβάλι pellet κοντά στα €1300,00 και όταν τους λέω για την προσφορά μου λένε ότι η προσφορά τελείωσε και πρέπει να πάρω άλλη σόμπα από αυτήν που μου ετοιμάσανε γιατί αυτή έχει αλλά ανταλλακτικά μέσα τσεχικά και την πουλάνε € 1200,00 ενώ αυτήν με τα κινεζικά την πουλάνε € 1060,00 . φυσικά και δεν αγόρασα τίποτε από το συγκεκριμένο εμπορικό .και τώρα ψάχνω για αλλού

Αυτά με τα ……….κινέζικα των κακών Ελλήνων εμπόρων


* σίγουρα υπάρχουν και σωστή επαγγελματίες στον χώρο δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να τους τσουβαλιάσω όλους σε ένα σακί .


Φίλε μήπως δεν συνεννοηθήκατε σωστά, είναι δυνατόν να σου είπαν τηλ εχτές ότι υπάρχει ακόμα απόθεμα από τις σόμπες της προσφοράς, και σήμερα που πήγες να την πάρεις σου είπαν ότι τελείωσε η προσφορά ?

Μάλλον κάτι λάθος θα κατάλαβες :dry:


Και όμως φίλε μου , καλά συνεννοήθηκα στο τηλέφωνο γιατί του είπα των κωδικό NP-PA τα 13 KW και την τιμή €1060,00 και ότι είμαι μέλος του energ.gr (η προσφορά ήταν στο site της εταιρίας τους για τα μέλη του energ.gr) σόμπες είχαν με Κωδ. NP-PA 13 KW στα 1200,00 με τσεχικά ανταλλακτικά όπως μου είπαν και όπως αυτή που μου ετοίμασαν
Η προσφορά όμως ήταν για σόμπες με ίδιο κωδικό!!! NP-PA 13 KW αλλά με κινεζικά ανταλλακτικά και ότι αυτές τελείωσαν .

Και εγώ έκανα 80χλμ για το τίποτα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36356 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα NP-PA 13kW
Διαγραφή :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36358 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα NP-PA 13kW

laryxatz έγραψε: * σίγουρα υπάρχουν και σωστή επαγγελματίες στον χώρο δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να τους τσουβαλιάσω όλους σε ένα σακί .



μη το ξεχναμε........

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": laryxatz

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36362 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα NP-PA 13kW
Βασικά να μην ξεχνάμε ότι το ''σωστοί'' θέλει όμικρον γιώτα .Γιατί θα μας περιλάβει ο Κέρβερος και βλέπω να μένουμε μετεξεταστέοι !! :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion, laryxatz

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ