Σόμπα pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #43906 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Σόμπα pellet

N1k0s έγραψε:

Fokion έγραψε: με τι κοστος ομως...

αν αναφέρεσαι στο δικό μου ποστ , προφανώς με μειωμένο κόστος χρήσης και ίσως κόστος που φτάνει τις 2 σόμπες , αλλά προπαντώς ΜΕΙΩΜΕΝΟ κόστος χρήσης ...


Σε εχασα, μειωμενο σε τι???

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44002 από lakis21
Απαντήθηκε από lakis21 στο θέμα Σόμπα pellet

N1k0s έγραψε: ΥΓ δεν έχεις αναρτήσει κάποιο email να σε στείλω κάποιες σόμπες που έχω υπόψιν , να μην κάνω και διαφήμιση αφού είναι αντίθετο με τους κανόνες ...

Το email μου είναι tr.papaioannou at gmail.com

Παρόλα αυτά αφου διάβασα το topic του Fokion για την παρουσίαση και την εγκατάσταση του, αποφάσισα οριστικά πως πάω για την P8000 (αγχώθηκα πολύ για την ρύθμιση της σόμπας... αλλά με τόση βοήθεια νομίζω ότι θα την παλέψω) , ούτως ή άλλως αν μπορούσα οικονομικά να βάλω καυστήρα θα έβαζα. Να είσαι καλά πάντως φίλε μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44017 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Σόμπα pellet
μην αγχωνεσαι

ξεκινας με το να........ μη κανεις τιποτα κι απο κει και περα αναλλογως τι αντιμετοπισεις το αντιμετοπίζουμε.......

Α! να βρεις πελλετ για δοκιμες μεχρι να σου ερθει ο............ τοννος αχαχαχαχχχχχα

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lakis21

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44026 από lakis21
Απαντήθηκε από lakis21 στο θέμα Σόμπα pellet

Fokion έγραψε: μην αγχωνεσαι

ξεκινας με το να........ μη κανεις τιποτα κι απο κει και περα αναλλογως τι αντιμετοπισεις το αντιμετοπίζουμε.......

Α! να βρεις πελλετ για δοκιμες μεχρι να σου ερθει ο............ τοννος αχαχαχαχχχχχα

Δευτέρα θα καλέσω την HellenicEcoFuel για να παραγγείλω. Λέω να πάρω απο ένα τόνο Biotherm και ένα Alfa Wood για άρχη; Έχεις προσωπική άποψη απο την HellenicEcoFuel για πια πελλετ, "παιζουν" καλά με την σόμπα μας; Στις "default" ρυθμίσεις καθώς είναι νέος στο άθλημα. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44063 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Σόμπα pellet
τωρα πατησες ΜΕΓΑΛΟ "κουμπι"....

ειμαι ισως ο μονος ανθροπως που το Alfa δεν του καιγεται σωστα... γι αυτό κι απο χτες "φορτωσα" στις σομπες το σερβικο Bioenergy Point ( που αγορασα τελικά 1 τονο) που στις δοκιμες με εργοστασιακες ρυθμισεις, ειχε παει αερα...
στο επιβαιβεωνω κι αυριο γιατι αυτη τη στιγμη μπουμπουνιζουν και........ οι 2 σομπες!!!

για την εταιρεια δε το συζητω ( γιατι κι εγω απο κει πηρα ) φερθηκαν σπαθι ακομα και στην μλκια του μεταφορεα.

για το Αλφα επιφυλασομαι καποια στιγμη να παρω παλι κανα τσουβαλακι, μπας και αυτος που πηρα τα 5 δοκιμαστικά τσουβαλακια ειχε απο την περσινη προβληματική παρτιδα...

Φροντισε αν δεν παει παλετοφόρο εκει που θα τα αποθηκευσεις να............ εχεις ΠΟΟΟΟΛΟΥΣ φιλους για βοηθεια!!!!!!!!!!! 140 τσουβαλια ειναι ΠΑΡΑ πολλά τσουβαλια....
και 2 παλετες spear για την μεταφόρτωση......

ΕΝΟΟΙΤΑΙ οτι περιμενουμε φωτορεπορταζ ετσι????????

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Fokion.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lakis21

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44091 από lakis21
Απαντήθηκε από lakis21 στο θέμα Σόμπα pellet

Fokion έγραψε: τωρα πατησες ΜΕΓΑΛΟ "κουμπι"....

ειμαι ισως ο μονος ανθροπως που το Alfa δεν του καιγεται σωστα... γι αυτό κι απο χτες "φορτωσα" στις σομπες το σερβικο Bioenergy Point ( που αγορασα τελικά 1 τονο) που στις δοκιμες με εργοστασιακες ρυθμισεις, ειχε παει αερα...
στο επιβαιβεωνω κι αυριο γιατι αυτη τη στιγμη μπουμπουνιζουν και........ οι 2 σομπες!!!

για την εταιρεια δε το συζητω ( γιατι κι εγω απο κει πηρα ) φερθηκαν σπαθι ακομα και στην μλκια του μεταφορεα.

για το Αλφα επιφυλασομαι καποια στιγμη να παρω παλι κανα τσουβαλακι, μπας και αυτος που πηρα τα 5 δοκιμαστικά τσουβαλακια ειχε απο την περσινη προβληματική παρτιδα...

Φροντισε αν δεν παει παλετοφόρο εκει που θα τα αποθηκευσεις να............ εχεις ΠΟΟΟΟΛΟΥΣ φιλους για βοηθεια!!!!!!!!!!! 140 τσουβαλια ειναι ΠΑΡΑ πολλά τσουβαλια....
και 2 παλετες spear για την μεταφόρτωση......

ΕΝΟΟΙΤΑΙ οτι περιμενουμε φωτορεπορταζ ετσι????????


Ευχαριστώ για θα πάρω το σέρβικο να είσαι καλά! Εννοείτε φωτο και βίντεο!!! :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.107 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ