Σόμπα Thermorossi

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #107941 από Kardas
Σόμπα Thermorossi δημιουργήθηκε από Kardas
Ξερει κανεις γι αυτη τη μαρκα ,εχει αλλος σομπα απο αυτη την εταιρια?
Τι εχεται ακουσει?Ειμαι καθοδον γι αυτο ρωταω..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119222 από ianis
Απαντήθηκε από ianis στο θέμα Σόμπα Thermorossi
εδώ κ δύο βδομάδες έχω την slimquadro 11 και όλα πανε πολύ καλά...
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ianis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121140 από Kardas
Απαντήθηκε από Kardas στο θέμα Σόμπα Thermorossi
Τελικα την πηρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ως τωρα.εχω 22-23 σε ολο το σπιτι (ειναι με 2 καναλια 9,2 kw 5000 μεταλκολορ για 85τμ.)αμα την φουλαρω παει στους 24 και εξω εχει 0-4.με καταναλωσεις 1 σακουλι την μερα.αμα καιει στο ρελαντι τοτε 2,3τα την μερα. καιω golden οποτε απο leroy 4.49 το σακουλι.Την σβηνω μονο γισα κσθαρισμα. καθε 1-2 μερες αναλογα.Περιοχη Θεσσαλονικης Πελλας ,απο 1 Οκτωβριου που την δουλευω εκαψα 20 τσουβαλια.
Εσυ απο που εισαι?
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Kardas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121538 από ianis
Απαντήθηκε από ianis στο θέμα Σόμπα Thermorossi
Από Αθήνα - Χαλάνδρι, 91τμ, έξω 7-10C μέσα 20-21 με καταναλωση ~ 0.9kg/hr. Ακόμα δεν εχω βάλει τους αεραγωγούς , και έχω καποιο προβλημα με την μαυριλα στο τζάμι . Εσένα το τζάμι καθε πότε μαυρίζει? Από θόρυβο πως πας?
Πήρα και το thermocomfort...
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ianis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121746 από Kardas
Απαντήθηκε από Kardas στο θέμα Σόμπα Thermorossi
Μαυρισμα εχω απο την πλευρα τν μεντεσεδων αλλα ειναι λιγο και σε πολλη ωρα μετα.Βασικα τν καιω στο ρελαντι μονο καμια φορα που λειψαμε την φυτιλιασα και ειδα παλι απο την μια πλευρα μαυριλες,την καθαριζω καθε μερα οποτε ειναι σαν καινουργια για την ωρα.
Εχσ βαλει και τους 2 αγωγους στα δωματια και παιζω με τους λεβιεδες οταν θελω.εξω -1,-3 βραδυ μεσα 20-21.το απογεμα που παιζουν τα παιδια 22-23 .τοτε λιγο στο 3 για κανα 2-3 ωρες, παλι στο 1.καιει ολλη μερα εκτος απο 1 ωρα καθαρισμα.περιπου 12-15 κιλα αλλα χαλαλι
περσι τζακι ρευμα και καλοριφερ και το βραδυ απο 17-18 το σπιτι.απογεμα 21.καιω μονο golden περιοχη Κουφαλια(Μεβγαλ)
Απο θορυβο νομιζω το λογικο.αφου την εχ στο1 και δε ξερω οτι ειναι αναμμενη.το βραδυ την παω στο 3 τον αερα και παλι δεν τον ακουω να με ενοχλει.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Kardas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134930 από Kardas
Απαντήθηκε από Kardas στο θέμα Σόμπα Thermorossi
Ειμαι πολύ ευχαριστημένος γενηκα.χειμωνα δεβ είχαμε αλλα και παλι με 600ε που ξοδεψα μια χαρα.περσι εδωσα 1300 και παγωσα.φετος ουτε γκρινια ειχα αλλα και ζεστη.24ω την ημερα μονο για καθαρισμα την εκλεινα.στο ρελαντί ,ένα σακουλι την ημερα στα πολύ κρυα αντε στο 2 η και 3 την νυχτα.αλλα 22 ολη μερα.
Με 2 αγωγους στα δωματια και την σομπα στο σαλονι.μεχρι και ρουχα στεγνεν η γυναικα σε καρεκλα απέναντι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ