Aνυψωτικό μηχάνημα για ξύλα στο μπαλκόνι

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20045 από michalisgr

giabritsos έγραψε: Μιχαλη απο εκει εισαι;τους ξερεις;


Sent from my iPhone using tapatalk


Λεπτοκαρυα μενω..η κατερινη ειναι διπλα..δε τους ξερω καλα αλλα απο εκει το ειχα παρει και εγω μαζι με το μπρατσο 100€ τελικη τιμη...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20047 από giabritsos
ποιο εχεις μιχαλη εσυ?ποιο ακριβως μοντελο?
για ποσο υψος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20056 από Στελιος1
Μην βιαζεσαι να δεις πως το εχω εγω. Οι σωληνες εμποδιζουν στ μπαλκονι ολο τον χειμωνα, τ πεταξα και το εκανα κρεμαστο συρομενο μεσα εξω, αν βολευει τ μερος σου να το κανεις ετσι. Το μηχανακι ειναι φτηνιαρικο (κατω απο 100 ευρω νομιζω) και τραβαω επανω κιβωτιο 80χ80χ80 εκ αλλα στ πραξη μου βγηκε μεγαλυτερο απ οτι τ φανταζομουν 70χ70χ70 η στρογγυλο 80αρι θα ταν τελειο.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giabritsos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20057 από giabritsos
βαλε φωτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20129 από jps
Επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι για την αγορά παλάγκου και βραχίονα πάνω στον οποίο θα στερεωθεί για να ανεβάζω πέλλετ στην ταράτσα δευτέρου ορόφου,όπου υπάρχει αποθήκη,θα ήθελα να ρωτήσω σε όποιον γνωρίζει...
1)Οι βραχίονες που πουλιούνται,περιλαμβάνουν και το σωλήνα,ο οποίος θα στερεωθεί στο έδαφος,δηλαδή στην πλάκα της ταράτσας;
2)Πώς είναι καλύτερο να στερεωθεί ο σωλήνας πάνω στην πλάκα,ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα με την πλάκα και με το μπαλκόνι του δευτέρου ορόφου που βρίσκεται από κάτω;
3)Ο βραχίονας με το παλάγκο ξεμοντάρονται εύκολα,ετσι ώστε,όταν δε θα χρησιμοποιούνται να μην βρίσκονται εκτεθειμένοι στις εξωτερικές συνθήκες;
4)Ο σωλήνας που θα βρίσκεται μόνιμα στερεωμένος στην πλάκα,όταν αρχίζει να σκουριάζει και να διαβρώνεται από τις εξωτερικές συνθήκες δε θα αποτελεί κίνδυνο;
5)Τι θα είναι καλύτερο να χρησιμοποιηθεί ως <<καλάθι>> για να πιάνεται στο γάντζο του παλάγκου και μέσα σε αυτό να ανεβάζω τα σακιά του πέλλετ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20136 από gousan
πηρα προσφατα μπαλανγκο με 135 ευρω.200 κιλα με μονο συρματοσχοινο 400 με διπλο.18 μετρα συρματοσχοινο.40 ευρω το Η για πληρη ασφαλεια.40 ευρω η γωνια.να ξερετε οτι υπαρχουν κανονεσ ασφαλειας για την γωνια.σε μενα ειχε και βιβλιο που ελεγε οτι αν επεκτεινεις τον σωληνα της γωνιας και πιασεις εκει το μοτορι σηκωνει λιγοτερα κιλα.για καλαθι πηρα μπιγκ-μπαγκ 500 κιλων (τσουβαλια που σηκωνουν αμμο τα καταστηματα με υλικα οικοδομων)με 8 ευρω και ειναι και παναλαφρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ