Συζήτηση για πώληση καυσόξυλων κατ' όγκον

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127934 από stergiosbik
Eγω ενα πραγμα εμαθα καλα στα 20 χρονια που ειμαι στην αγορα.
"Αν δεν ειμαι απολυτα βεβαιος κ δε γνωριζω καλα το αντικειμενο,καλυτερα να μην το παιζω εξυπνος γιατι το πιο πιθανο ειναι να πεφτω εξω" ;)
Τωρα αν εσυ εχεις την ικανοτητα να τα ξερεις ολα τοτε παω πασο.
Οσο για το πελλετ,να πεις στον φιλο σου να μαθει να δουλεευει την σομπα του για ν αγοραζει φτηνο πελλετ κ να μπορει να το καψει.
Το πελλετ του carrefour ειναι αψογο κ με 3.5 ευρω το σακι παρακαλω.
Κ αν αυτο του φαινεται ακριβο,να παρει τηλ. τον Σακκα στην Καρδιτσα που πουλαει πελλετ με 3 ευρω το σακι.
Αν ομως ειναι απο τις περιπτωσεις που οντως ξερει την σομπα του κ η σομπα ειναι "εκλεκτικη" παλι αυτος φταιει γιατι πηγε κ πηρε γουρουνι στο σακι.
Οπως ειπες κι εσυ,ζουμε στην εποχη των υπερπροσφορων κ της απεριοριστης πληροφοριας.
Ας ψαχνοταν πρωτα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127894 από Gdevil
Έλα όμως που μία προσπάθεια που ξεκίνησε πέρυσι για αγορά από Βουλγαρία νταλίκας και "σπάσιμό της" σε 2 ή 3 σημεία δεν ευδοκίμησε.....
Είμαστε και λαός της ασυνενοησίας.. και της τελευταίας στιγμής...
Ελπίζω φέτος να τα καταφέρουμε καλύτερα...


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127899 από nikolas
Valsam η εθνικότητα σου είναι ελληνική η είσαι αλλοδαπός? Ρωτάω γιατί τους Έλληνες γενικά τους ξέσκισες στο βρίσιμο και νομίζω ότι και εμείς που σε διαβάζουμε είμαστε Έλληνες. Ελεος!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127970 από degeor
super market Βασιλόπουλος,ξύλο πεύκο σε συσκευασία 0,034 κυβικά / 5,5€ . Δηλαδή περίπου 160€ το κυβικό τρέξτε να προλάβετε .....

Ένας άγνωστος, είναι ένας φίλος που δεν έχεις γνωρίσει ακόμα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127978 από Fokion

nikolas έγραψε: Valsam η εθνικότητα σου είναι ελληνική η είσαι αλλοδαπός? Ρωτάω γιατί τους Έλληνες γενικά τους ξέσκισες στο βρίσιμο και νομίζω ότι και εμείς που σε διαβάζουμε είμαστε Έλληνες. Ελεος!!!!


αν εξαιρεσουμε τον "τροπο" που καποιους μπορει να ενοχλεί κατ' ουσιαν δεν εχει αδικο....
γιατι ο διπλάσιασμός την αξιας της νταλικας....( μια που ολα απο βουλγαρια ερχονται) ε οκ...
εκτός αν πιστευουμε οτι ολα τα ξυλα που πουλιουνται στην ελλαδα ειναι ελληνικα....

απο κει και περα, εκτός του οτι - οντως - ειμαστε της τελευταιας στιγμής σε κατι που εχει εποχικότητα, ειναι και το θεμα κατα ποσο αυτοι οι 2-3 θα εχουν τα λεφτα ταυτοχρονα....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128061 από valsam

nikolas έγραψε: Valsam η εθνικότητα σου είναι ελληνική η είσαι αλλοδαπός? Ρωτάω γιατί τους Έλληνες γενικά τους ξέσκισες στο βρίσιμο και νομίζω ότι και εμείς που σε διαβάζουμε είμαστε Έλληνες. Ελεος!!!!

Και βεβαια Ελληνας ειμαι και για να σου το αποδειξω θα σου πω και το επιθετο μου,Αντετοκούνμπο φιλε ειναι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ