Καθαρά ξύλα μέσα στο σπίτι, γίνεται;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36676 από ELECTRICALCHIEF
Οσοι εχετε ξυλοσμπες ή τζακι σίγουρα θα εχετε και ξύλα προς καυση μεσα στο σπιτι. Πως εξασφαλιζεται οτι θα ειναι "καθαρα"? Και δεν λεω τοσο καθαρα για το θεμα σκουπιδιων, αλλα για το θέμα ζουζουνιων και άλλων ζωυφίων.
Εγω εδω και 2-3 μερες εχω σκοτωσει τουλαχιστο δύο ερποντα ζωύφια αν και τα προσεξα οσο μπορω.

la nordica svezia
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36681 από giogud

ELECTRICALCHIEF έγραψε: Οσοι εχετε ξυλοσμπες ή τζακι σίγουρα θα εχετε και ξύλα προς καυση μεσα στο σπιτι. Πως εξασφαλιζεται οτι θα ειναι "καθαρα"? Και δεν λεω τοσο καθαρα για το θεμα σκουπιδιων, αλλα για το θέμα ζουζουνιων και άλλων ζωυφίων.
Εγω εδω και 2-3 μερες εχω σκοτωσει τουλαχιστο δύο ερποντα ζωύφια αν και τα προσεξα οσο μπορω.


Αγοράζεις μπρικέτες.... :) :) :) :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36682 από Asteris
Τα ξύλα είναι έξω από το σπίτι, κάτω από το υπόστεγο. Ένα τροχήλατο καροτσάκι 50 λίτρων, γεμίζει κάθε πρωί με 30-40 κιλά ξύλα και έρχεται και παρκάρει έξω από την εξώπορτα. Ένας μεταλλικός κουβάς 15 λίτρων γεμίζει κάθε 3-4 ώρες και μπαίνει μέσα στο σπίτι, δίπλα στο τζάκι, από όπου και ταΐζω. Άντε μιά στις τόσες, να φέρω μέσα στο σπίτι καμιά μικρή αραχνούλα (4-5mm). Την πιάνω και την βγάζω έξω και τίποτα παραπάνω. Έχω και 1-2 βατραχάκια κάτω από τα ξύλα, που φαίνεται κάνουν καλό ξεκαθάρισμα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36685 από ELECTRICALCHIEF
βρε και γω εχω το μπαλκονι "ετοιμοπολεμο" με ξυλα, προσαναματα κλπ. Αλλα εβαλα και ξύλα δίπλα στη σόμπα για ανατροφοδοσια αμεση αλλα και ομορφια. Μαλλον, ο μεταλλικος τενεκες-κουτι ειναι η κατα καποιο τροπο, η λύση.

la nordica svezia

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36688 από Asteris
Έχει για όλα τα γούστα. Και χωριάτικους και κλασικούς και μοντέρνους...





Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #36692 από dimitris-evia
τροχήλατος πλαστικός κουβάς και όλα οκ χωρίς σκόνες και ζουζούνια έτσι κανω και εγω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ