Αερόθερμη σόμπα ΗΡ22 - ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112270 από smg
Καλησπέρα σε όλους!
Είμαι νέα στο φόρουμ σας και ενδιαφέρομαι να μάθω όσες λεπτομέρειες μπορώ για την αερόθερμη σόμπα ΗΡ22 της εταιρείας ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ. Το διαμέρισμα στο οποίο ενδιαφέρομαι να την τοποθετήσω είναι 90τμ και είναι ουσιαστικά ένα μεγάλο τριάρι αποτελούμενο από έναν ενιαίο χώρο σαλονοτραπεζαρίας με κουζίνα, άλλα δύο υπνοδωμάτια και ένα μπάνιο. Η αλήθεια είναι πως έχω κάνει και τη δική μου έρευνα αγοράς και έχω καταλήξει στη συγκεκριμένη, αφού υπερτερεί και σε τιμή αλλά και σε απόδοση. Πέρα από αυτό όμως, με ενδιαφέρει επίσης το να έχω και την τεχνική υποστήριξη όποτε παραστεί ανάγκη, πράγμα που σε άλλες παραπλήσιες σόμπες δεν υπάρχει από όσα έχω ακούσει.Περιμένω τις δικές σας απόψεις!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112273 από dimlyk
αφου σε καλοσωρισω σε παραπεμπω για διαβασμα

energ.gr/index.php?option=com_kunena&vie...&id=30181&Itemid=384


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": smg

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112274 από smg
Απαντήθηκε από smg στο θέμα Αερόθερμη σόμπα ΗΡ22 - ΜΟΣΧΑΛΗΣ ΑΒΕΤΕ
Από ότι έχω διαβάσει η συγκεκριμένη εταιρεία έχει πουλήσει πολλές σόμπες, δεν υπάρχει κανείς να μου δώσει κάποια απάντηση στο θέμα μου?? :( :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112276 από dimlyk
ποιο ακριβως ειναι το θεμα σου ?
η τεχνικη υποστηριξη ,η σομπα, η αν η ισχυς επαρκει για το σπιτι σου ? :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112277 από παλτακης

smg έγραψε: Από ότι έχω διαβάσει η συγκεκριμένη εταιρεία έχει πουλήσει πολλές σόμπες, δεν υπάρχει κανείς να μου δώσει κάποια απάντηση στο θέμα μου?? :( :unsure:


Πρεπει να κανεις λιγη υπομονη και ο οποιος κατοχος της σομπας σιγουρα θα σου απαντηση ..μπορει αυτη τη στιγμη να μην ειναι συνδεδεμενος για να το δει .

Παντως ηταν μια απο τις επιλογες μου δεν αγοραστηκε λογω ογκου για το σημειο που την ηθελα και αγορασα μια αλλη απο την εν λογο εταιρεια με παρα πολυ καλα αποτελεσματα οσον αφορα την λειτουργια της .
Απο οσα εχω διαβασει ειναι μια πολυ καλη και αξιοπιστη σομπα και σιγουρα θα ζεσταθεις .
Βασικο ομως ειναι για να μπορεσουμε να σου πουμε αν θα εχεις το ζητουμενο ειναι να μας κανεις μια κατοψη του σπιτιου σου και σε ποιο σημειο θελεις να την βαλεις .
Πρεπει να γνωριζεις οτι οταν λενε για καλυψει 50-80- 100 μ2 οι εταιρειες εννοουν εννιαιο χωρο .
Σε ενα σπιτι τα πραγματα αλλαζουν σε σχεση την κατανομη των χωρων ..γι'αυτο η κατοψη θα βοηθησει περισσοτερο .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": smg

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112279 από ανδρεου
και εγω φιλε μου καινουργιος στην παρεα του πελετ.
πριν 10 μέρες αγόρασα την ΗΡ22 με φίλτρο απο το Μοσχαλη.
Έγινε η τοποθέτηση εύκολα και γρήγορα . Είχα ψάξει την αγορά από πέρυσι, πήγα και στην έκθεση στο ελληνικό...! Είμαι αρκετά ικανοποιημενος απο την αγορά μου, δεδομένου ότι μένω Αθήνα !Χθες με την πρώτη βροχή και αέρα την δοκίμασα και αυτό που με έκανε εντύπωση είναι η δύναμη της ! Με 5 ώρες στο 4 έπιασα στο διαμέρισμα μου 23 βαθμούς (σαλόνι -κουζίνα και στο κοντινό δωμάτιο)και 21 βαθμούς στα άλλα δυο που είναι δεξιά αριστερά στο διάδρομο ( 6 μέτρων) Εξωτερική θερμοκρασία στους 20 βαθμούς με πολύ υγρασία .
Μέτα δουλευε στο 2 γι άλλες 5 ώρες και διατήρησα την θερμοκρασία στα επίπεδα που είχα πιάσει !
αυτά είναι νωρίς να σου πω περισσότερα , από το φίλτρο δεν το συζητάω κορυφή είμαι στον πρώτο όροφο και δεν βγάζει τίποτα με πολύ κάλο πελετ ''Golden Nuggets"
την έσβησε η γυναίκα μου ...παραζεσταθηκε ειπε!!!!!
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": smg

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ