Αερόθερμη Elledi Fusion 10,2KW "Μπουμπουνίζει"

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #169616 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169878 από GIO123
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΘΟΡΥΒΟ Ο ΑΕΡΑΣ...ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ...ΣΑΝ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169879 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Γράψε ένα εμαιλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170952 από giorgosmuzzy
Καλησπέρα παιδιά έχω πάρει κι εγω μια elledi fusion 10,2 μου ανάβει το servis και δεν ξερω πως να το σβήσω και επίσης δεν ξέρω να κάνω ρυθμίσεις. Κάποτε είχα πετύχει ένα βίντεο στο YouTube και έλεγε τα πάντα για αυτή τη σόμπα αλλά δεν μπόρεσα να το ξανά βρω αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170966 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
καθε μηχανημα θελει τις δικες του ρυθμισεις αναλογα απο πολλους παραγοντες οπως π.χ. καμιναδα !!!!!!!!!!πολλες φορες τα σπιτια μας δεν κανουν για τα μηχανηματα που παιρνουμε η και το αντιθετο!!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΕΜΑΣ Η ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ YOUTUBE ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΤΟΥ ΚΟΝΤΡΟΛ!!!!!!!!!!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΟΙ!!!!!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΘΕΛΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 5 Μήνες πριν #170970 από giorgosmuzzy
Πολύ λογική η απάντηση και σε ευχαριστώ πολύ. Εγω ειμαι από Χρυσουπολη Καβάλας και δεν έχω καταφέρει να βρω κάποιον τεχνικό που να γνωρίζει το συγκεκριμένο display τουλάχιστον αν θελει κάποιος και γνωρίζει να μου πει πως μπορώ να σβήσω το serv.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ