Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

• Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ravelli anna

ravelli anna 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν #168249

• ζιωγος
  • Το Άβαταρ του/της ζιωγος
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Κάρμα: 0
καλησπέρα σας θέλω τα φώτα σας έχω την σόμπα πελλετ ravelli anna στα 9kw και έκαψε πλακέτα και ο κωδικός είναι cod .i023_4 μήπως γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω και αν υπάρχει γιατί την έχω από το 2007 και αν όχι αν μπορώ να βάλω κάτι παραπλήσιο ? ευχαριστώ :( :(
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ravelli anna 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν #168250

• ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • ΚΩΣΤΑΣ
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες398
    • Κάρμα: 18
ΠΩΣ ξερετε οτι εκαψε την πλακετα και οχι καποιο εξαρτημα της (πχ ασφαλεια η κατι αλλο) η καποια καλωδιωση η καποιο μοτερ αντισταση ?τα εχει ελενξει καποιος που γνωριζει και καταληξατε πλακετα?τι κανει δεν αναβει δεν ακουει στις εντολες?δωστε πληροφοριες.ΔΕΣ ΤΕ ΕΔΩ www.liapakis.gr/product_search.jsp;jsess...=16&action1=SEARCH&e ΚΑΙ ΕΔΩ www.allaboutpellet.com/product-category/...ntroller-controller/

ravelli anna 3 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν #168253

• ζιωγος
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
καλήμερα ενώ το κοντρολ δίνει εντολει για πελλετ το μοτέρ του κοχλία κάνει τα δικά του δηλαδή ούτε ανεβάζει ούτε κατεβάζει στροφές και έφτασε στο σειμιο να μην κάνει ούτε μισεί στροφή όλα τα περιμετρικά είναι λειτουργικά (πχ )εστειτιρας καυσαερίων και έλεγξα και τα ρουλεμάν του κοχλία και ολα τα υπολειπα περνουν κανονικα εντολες και τα δυο μοτερ αερα ευχαριστω

ravelli anna 3 Εβδομάδες 21 Ώρες πριν #168255

• ζιωγος
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
γεια σας και πάλι μόλις πείρα την πλακέτα απο τεχνικό και μου είπε είναι καμενει και δεν μπορεί να βρει την με το κωδικό αυτό i023_4 και δεν ξέρω τι να κάνω και δεν ξερό αν μπορώ να κάνω κάτι γεια να δουλέψει ξανά η σόμπα

ravelli anna 3 Εβδομάδες 18 Ώρες πριν #168257

• ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • ΚΩΣΤΑΣ
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες398
    • Κάρμα: 18
Πώς την ελενχει μια πλακέτα αν δεν έχει κουμπωμενα μοτερ αισθητήρια ΟΘΟΝΗ επάνω ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΈΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΝΧΤΕΙ!!!!!ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΘΕΩΡΙΑ ΕΛΕΝΧΟΥ ΑΥΤΗ????ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ΝΑ ΔΟΣΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΡΕΥΜΑ ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ κοχλία μιας και λες ότι κάνει κόλπα??έχει εξάρτημα τραικ για το μοτέρ το Ελένξε η το άλλαξε για να βγάλει συμπέρασμα?μόνο με το μοτέρ του κοχλία είναι το θέμα ενώ με όλα τα αλλα αισθητηρια μοτέρ αντισταση μοτέρ καυσαερίων δουλεύουν?η πλακέτα αυτή έχει μενού TEST OUTPUT
Τελευταία διόρθωση: 3 Εβδομάδες 18 Ώρες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.236 δευτερόλεπτα