Elledi Fusion 10.2 Ρύθμιση Θερμοκρασίας και εξοικ.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170120 από Stelios PM
Καλησπέρα,
Η σόμπα είναι μόνιμα ρυθμισμένη στην 1η σκάλα και θερμοκρασία 20C.Παρατήρησα ότι ενώ η θερμοκρασία τόσο του χώρου όσο και της ένδειξης του θερμομέτρου ανεβαίνει, η σόμπα δεν τίθεται λειτουργία εξοικονόμησης αλλά συνεχίζει να λειτουργεί το ίδιο. Έτσι φτάνει στους 25C και αναγκάζομαι να τη σβήσω χειροκίνητα. Ψάχνοντας στο διαδίκτυο, διάβασα για την παράμετρο ΔΤ με αριθμό 62, που στην ουσία δείχνει μέχρι πόσους βαθμούς μπορεί να ανέβει η θερμοκρασία, προτού η σόμπα μπει σε λειτουργία εξοικονόμησης. Παίζει να μην είναι ρυθμισμένη η παράμετρος; Του έχει τύχει κάποιου; Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170122 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Γραψε ενα εμαιλ σου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170123 από Stelios PM
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170124 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170126 από farmanic
καλησπερα,υπαρχει οντως τετοια παραμετρο?Εγω εχω μια lanordica melinda idro με συνδεση σε καλοριφερ και κραταει το νερο παντα δυο βαθμους πιο κατω απο την επιλογη που εχω κανει,πεφτει σε ταχυτητες λειτουργιας απο την πιο δυνατη που ειναι η πεμπτη σε τεταρτη ή συνηθως τριτη αλλα πιο κατω δεν παει και μερικες φορες ανεβαζει παραπανω θερμοκρασια χωρου απο αυτη που εχω επιλεξει.Πρεπει να κανω κατι αλλο ή αυτη ειναι η φυσιολογικη λειτουργια της?
Θα ηταν σκοπιμο να βαλω εξωτερικο θερμοστατη χωρου που μου προτεινε ενας φιλος?
Το σπιτι ειναι παλια μονοκατοικια χωρις μονωση στη ταρατσα,να υποθεσω πως εχει πολλες απωλειες θερμοτητας και γι'αυτο δουλευει σε ποιο υψηλες ταχυτητες ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 1 Μήνας πριν #170127 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βάλε μια φωτό κοντρολερ πανελ και ταμπελακι πίσω μερος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ