Κινέζικη αερόθερμη σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #17976 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
πρωτον να απαντησω στο φιλο και να πω οτι το MAGIC 3 APO THN (HLPROPAN.CZ) που εβαλα στο αμαξι το εβαλα με 1050ευρω τιμη.οπως με την κινεζικη σομπα πριν 2 χρονια περιπου πηγα και εμεινα παγωτο ελεγα τωρα ποιος ξερει τι ειναι αυτο και δεν ειναι ιταλικο και τι προβληματα θα μου βγαλει.τελικα κανενα προβλημα προβλημα και χωρις λαδιερα τοστιερα και λαλακιες... ετσι λοιπον πηρα και την αποφαση για την κινεζικη σομπα και ελπιζω να μην βγω χαμενος.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #17993 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

mastoras έγραψε:

......... :huh: :huh:

....μόνιμα επάνω σε ρόδες. :woohoo:

Τι να πω ? :woohoo: Εντυπωσιάστηκα !!!!!! Κινητή σόμπα.

Μπράβο, πολύ καλή σκέψη....μπουρί χωμένο στο τζάκι κτλ κτλ.

Καλημέρα
Όποιος θέλει να κάνει την σόμπα του τροχήλατη το lidl ξαναβγάζει το καροτσάκι που χρησιμοποίησα.
Εβγαλα την πλάτη φυσικά και η βάση έχει αυξομοιούμενο μέγεθος (συρταρωτό)\
Μόνο στις 23-7-12 www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_21478.htm

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18017 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
να και η δικη μου!!!!!

σας δειχνω και εγω βιντεο απο την δικια μου....
το καροτσακι με τα 30€ θα το παρω και εγω..οχι ομως για να βαλω πανω τη σομπα αλλα για να κουβαλαω τα πελλετ μεσα στο διαδρομο της οικοδομης μας!
Last edit: 11 Χρόνια 9 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #18019 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα

sta1 έγραψε:

mastoras έγραψε:

......... :huh: :huh:

....μόνιμα επάνω σε ρόδες. :woohoo:

Τι να πω ? :woohoo: Εντυπωσιάστηκα !!!!!! Κινητή σόμπα.

Μπράβο, πολύ καλή σκέψη....μπουρί χωμένο στο τζάκι κτλ κτλ.

Καλημέρα
Όποιος θέλει να κάνει την σόμπα του τροχήλατη το lidl ξαναβγάζει το καροτσάκι που χρησιμοποίησα.
Εβγαλα την πλάτη φυσικά και η βάση έχει αυξομοιούμενο μέγεθος (συρταρωτό)\
Μόνο στις 23-7-12 www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_21478.htm


ΥΓ. Να συμπληρώσω ότι καλύπτει όλες τις σόμπες μέχρι 150 κιλά μιας και είναι για 150 κιλά μέγιστο οπως λέει και εδώ www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/....htm?offerdate=21448

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18148 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
www.pellets-bg.com/products/en/

τελικα εβγαλε κανενας ακρη με αυτην την σελιδα τους ειπα να μου στειουν δειγμα να δοκιμασω αλλα ακομα ερχετε. μου ειπαν κιολας 38ευρω μεταφορικα το 1 σακι 15κιλων και 750-800 ολοκληρο φορτηγο για σαλονικη με 23 τοννους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 9 Μήνες πριν #18156 από Biomaster
Απαντήθηκε από Biomaster στο θέμα Απ: Κινέζικη Αερόθερμη Σόμπα
Φιλε sta1, καλη η πατεντα σου με τα ροδακια, αλλα εχει στο εμποριο, πολυ μικρότερα που δεν είναι τοσο εμφανή, και στιχίζουν κατι cent. Νομίζω με αυτές τις ροδες, εδωσες πολυ ύψος στην σόμπα και θα χάνεις απο απόδοση ( Λογο του οτι η ζέστη πάει πανω).
Anyway πρέπει να είμαστε όλοι εδώ πολύ πυροβολιμένοι, εξω έχει 40 βαθμούς και εμείς μιλάμε για θερμανση. Μας έχει επιρεάσει το συνδρομο του τζίτζικα-μερμυγκα. (απο τώρα σκεφτόμαστε τον χειμώνα).

ΚΑΛΑ ΜΠΑΝΙΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.181 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ