Κωδικος για Palazzetti klima 18 idro rossa (royal)

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132686 από SakiSystem
Απαντήθηκε από SakiSystem στο θέμα Κωδικος για Palazzetti klima 18 idro rossa (royal)
Να ΄σαι καλά, χαρά μου που βοήθησα.

Γηράσκω δ' αεί πολλά διδασκόμενος.
Σόλων ο Αθηναίος

www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=40367&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #180966 από Mike37
Απαντήθηκε από Mike37 στο θέμα Κωδικος για Palazzetti klima 18 idro rossa (royal)
Το 184 είναι για το factory menu.
Μπορείς να μου πεις για τα άλλα μενου ποιοι είναι αν τους βρήκες; για το installer menu ποιο ειναι;
Έχω θέμα με το άμεσο μαυρισμα τζαμιού, τι πρέπει να αλλάξω; Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν #180971 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΜΕ ΤΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΤΖΑΜΙΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Η ΚΑΙ ΣΥΝΔΙΑΣΤΙΚΑ.ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΣΤΑ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΑΠΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΧΩΡΟΥΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ *ΣΚΑΛΙΖΕΤΑΙ** ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ!!!! 1.ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ 2.ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΕΛΛΕΤ(ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ 2-3 ΤΣΟΥΒΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ )3.ΣΩΣΤΗ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΓΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 4.ΑΕΡΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 5.ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΡΥΘΜΙΣΕΩΝ.**ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΥΣΗ ΞΥΛΟΥ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΑΥΤΑ ΛΕΡΩΝΟΥΝ ΤΖΑΜΙΑ ΚΑΜΙΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΣΩΜΑΤΙΔΙΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ.ΤΑ ΠΕΛΛΕΤ ΘΕΛΟΥΝ ΑΣΧΟΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΜΑ ΑΕΡΙΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ !!!!!Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ *ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΧΕΡΙ ΣΤΑ ΜΕΝΟΥ**ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ