Καπνος απο την πορτα

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156886 από Χρηστος Αγρινιο
Απαντήθηκε από Χρηστος Αγρινιο στο θέμα Καπνος απο την πορτα
να κανω μια "χαζη" ερωτηση? εχει κλαπετο στη εξοδο της καμιναδας? ειναι ανοιχτο οταν ανοιγεις την πορτα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156949 από avatos8
Απαντήθηκε από avatos8 στο θέμα Καπνος απο την πορτα
βουλωμενο δεν ειναι σιγουρα και το τελειωμα το εχω δοκιμασει με 4 μετρα που ερχετε ισα με τον κορφια με 5 μετρα και με 6,με 6 ασ πουμε οτι ειναι λιγο καλυτερα.πιο πανω δε παει ειμαι ηδη 2 μετρα πανω απο τον κορφια και το εχω κρατησει με ντιζες.δεν εχω γειτονους ουτε δεντρα πολυ κοντα,το μονο που εχω καταλαβει ειναι οτι γυρω γυρω αλλα αρκετα μακρια εχει βουνα και γω ειμαι καπως σε λακο και μερικες φορες παρατηρω οτι τον καπνο τον φερνει προς το εδαφος οταν φυσαει και η σομπα βουηζει γιαυτο ελεγα για αντιανεμικο αλλα δε ξερω πιο να βαλω.χριστο δεν εχει κλαπετο και ξερω να δουλευω της σομπες,και με σιγα σιγα την πορτα δοκιμασα και με τα παρα8υρα επαιξα αλλα τιποτα δεν αλλαζει και δεν ειναι χαζη η ερωτηση σου το εχω δει και αυτο δεν ξερουν ολοι απο σομπες,σας ευχαριστω παντος,το πρωι θα βαλω φωτογραφιες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #156965 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Καπνος απο την πορτα
αρα το μοννο που μπορεις αν δκιμασεις ειναι το αντιανεμικο...κι αφου ξερεις ...θα το δεις με το ματι να κοβει τον αερα ...γιατι δεν κανουν ολα την ιδια δουλεια ...


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157123 από avatos8
Απαντήθηκε από avatos8 στο θέμα Καπνος απο την πορτα
για αυτο εδω λεω η κατι παρομοιο www.kalavroyzioti.gr/image/cache/catalog/AC-VLC-SS-800x800.jpg μακαρι να κανει γιατι δεν ξερω τι αλλο να κανωκαι εδωσα τοσα λεφτα για την σομπα και δεν δουλευει οπως πρεπει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157126 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
βάλε μας φώτο απο την σόμπα με τα μπουριά και μια στο εσωτερικό της προς τα επάνω !βγάλε το καπέλο και άναψε την σόμπα χωρίς αυτό.μην αγοράσεις αυτό που έβαλες στην φώτο . άναψε την σόμπα μόνο με μπρικέτα και πες μας αν καπνίζει πάλι !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #157129 από avatos8
Απαντήθηκε από avatos8 στο θέμα Καπνος απο την πορτα
χωρις καπελο το εχω δοκιμασει με απνοια,ηταν λιγο καλυτερα σαν φωτια αλλα καπνιζε παλι.μπρικετα δεν εχω δοκιμασει,τα ξυλα μου δεν ειναι τελειως ξερα αλλα ουτε και χλωρα αλλα τα ιδια ξυλα καει ο πεθερος μου και η σομπα δεν εχει καπνισει ποτε και ειναι prity εχει 5 μετρα μπουρι και κινεζικο και εγω 6 μετρα και περιστροφικο,ειναστε στο ιδιο μερος στα 50 μετρα απεναντι
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ