Προβλημα με μυρωδιά σε γείτονες!

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #170314 από jnet
Περνάω εδω μέσα μηνυμα ανθρώπου από το fb ο οποίος μου το εγραψε και θα του στείλω τον σύνδεσμο της καταχώρησης μεχρι να μπορέσει να εγγραφεί:

Γειά σας εδώ και 3 χρόνια χεω ξσηλα με μια απλή σόμπα το τελευταίο καιρό αρκιζε να μην τραβάει αποφάσισα να το καθαρίζω τράβηξε μια μέρα και πάλι το ίδιο, και μετά αποφάσισα να βάλω την σόμπα σε μια άλλη καμινάδα η οποία θεν είχε κρισιμοπει ποτέ το δοκιμάσα και ήταν καθαρω, ο γείτονας στο 4 οσ όροφος κατάλαβε ότι εικα μπροβλιμα με το τζάκι, από κινι την μέρα ο γιτονασ παραπονιέται ότι του μηριζι το δωμάτιο, πάω λιπών να αν λει αλήθεια δεν ιπαχει μιροδια κάπνα, μάλιστα ο γιτονασ τα είχε σφραγίσει τα τζάκια του με την ανακαίνιση που είχε κανι στο σπίτι, του λέω δεν είναι λογικό αυτό που λες δεν ιπαχει περίπτωση η κάπνα να διαπερνάει το τικω, έγινε μεγάλω θέμα εγώ δεν το σταμάτησα την σομβα διότι πήγα αλλά 3 σ φορές και δεν είχε καμία μιροδια καμαινα ξιλα, ο ιδιοκτήτης του σπιτιού που εγώ νοικιάζω φοναξε ένα μάστορα να το ελέγξει ήρθε ο μαστορασ το έλεγξε όλλα καλά μιροδια δεν είχε, και πέρασαν 3 μέρες και ο γιατρός στο 4 οσ όροφος τα ιθια πράγματα, θέλει να βγάλω την σόμπα γιατί είμαι ο μόνος που κεω ξιλα, θέλω βοήθεια μια γνομει από εσάς?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #170315 από Ενρικ
Απαντήθηκε από Ενρικ στο θέμα Προβλημα με μυρωδιά σε γείτονες!
Και δεν τελιοσε εδώ αυτή ιστορία και είχα μέρα παρά μέρα ενωκλισει ερκοταν στη πωρτα ξανά φωνάζουμε τον μάστορα μας πρότεινε να περάσουμε κενουριεσ σολινεσ φ90 ανοξείδωτο μέσα στη καμινάδα να είναι μόνομενω από την παλιά καμινάδα, έτσι λοιπόν η δουλειά δεν ήταν 100% επιτυχίσ διότι η σολινεσ δεν μπήκαν μεκρι τέρμα απέμεινε μόνη 2 μέτρα πανό σε μενα, ο 4-3οσ όροφος τώρα ήταν καλημενο, το δοκιμάσαμε το τζάκι τραβούσε μια καρά, και σήμερα με αναγκάστηκαν να βγαλο την σωμπα, θέλω τιν γνώμη σας ποσ να το αποδείξω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #170316 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Προβλημα με μυρωδιά σε γείτονες!
στο τελειωμα τους στην ταρατσα οι καμιναδες αν ειναι 2=3 μαζι πρεπει να εχουν διαφορα στο υψος τουλαχιστον 60 εκ για να αποφευγεται η αναροφηση
το θεμα με τους γειτονες ειναι οτι αμα δεν εχουμε καλες σχεσεις αστα να πανε
δεν νομιζω οτι μπορεις να αποδειξεις κατι οταν ο ενας λεει μαυρο κι ο αλλος ασπρο οι μυρωδιες μπορει να μπαινουν απο παραθυρα φωταγωγους κλπ
αυτος πως καταλαβαινει οτι αναβεις το τζακι ? ανεβαινει στην ταρατσα να δει την καμιναδα ?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 4 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #170318 από Ενρικ
Απαντήθηκε από Ενρικ στο θέμα Προβλημα με μυρωδιά σε γείτονες!
Λοιπόν είναι ο μονοσ που έχει κλειδιά στη ταράτσα και η κουμπάρα του δεν μας δίνουν κλειδιά να εκουμαι, αυτός είναι στο 4οσ όροφος και τελευταίο. Και ανέβαινι οπότε θέλει
Last edit: 4 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by Ενρικ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #170319 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Φώναξε έναν ειδικό να τραβήξει με κάμερα όλη την διαδρομή της καμινάδας σου .εφόσον είναι οκ η καμινάδα σου την επόμενη φορά που θα σου κάνει παράπονα πάρε τηλέφωνο την αστυνομία ότι σε παρενοχλεί

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #170321 από Ενρικ
Απαντήθηκε από Ενρικ στο θέμα Προβλημα με μυρωδιά σε γείτονες!
Αυτό είναι η καμινάδα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ