Συμβουλές για κασσέτα μετατροπής τζακιού

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #110342 από καλφας
Αν και το "ας γελασουμε λιγο topic " ειναι αλλο δεν θα μπορουσα να μη το μοιραστω μαζι σας.
safety first ... και ο φιλος προσπαθει να ξεκολλησει με λοστο κομματια της καμιναδας που εμποδιζουν .
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #110975 από kk_kostas
θα ηθελα να ρωτησω,αυτες τις μερες θα γρεμισω το παλιο μου τζακι , εχει χτιστη καμιναδα ,
ειμαι στον πρωτο οροφο και εχω αλλους δυο οροφους απο πανω, πρεπει να βαλω καινουργια ινοξ
καμιναδα μεχρι την ταρατσα η μπορω να αφησω την παλια?
ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #113645 από καλφας
@stavrax
Για την περσίδα, άφησε το έτσι προς το παρόν και με μετρήσεις θερμοκρασίας όταν το λειτουργείς θα αποφασίσεις αν χρειάζεται μείωση η όχι στις διαστάσεις της.
Το αναψα δυο φορες ,παει πολυ καλα ..
Εχω θερμομετρο πιστολι με lazer ,τι μετρήσεις να κανω ;
πως να κάνω το φινίρισμα ;
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #113674 από Stavrax
Με το ir είναι λίγο δύσκολο να μετρηθούν με ακρίβεια οι θερμοκρασίες. Μπορείς να βάλεις ένα φύλλο χαρτί, να το χτυπάει η ζέστη και να μετράς επάνω του. Για το φινίρισμα, τι ακριβώς θέλεις να μάθεις?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #113726 από καλφας
Ιδεες ( μαζι με χιλια ευχαριστώ για την μεχρι τωρα βοήθεια )
για το τι υλικό να βαλω στις οπες ,αλλα και στο περίγραμμα ωστε να φαινεται ομορφο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #113838 από Stavrax
Για την επάνω περσίδα δεν έχεις και πολλές επιλογές. Μια περσίδα με γρίλλιες, για να κρύβεται κάπως το εσωτερικό, νομίζω ότι είναι το μοναδικό που μπορείς να βάλεις.
Για το κάτω κομμάτι θα μπορούσες να κάνεις ένα κουτί, όπως φαίνεται στα σχέδια και να βάλεις μια περσίδα 80x10 χαμηλότερα από την υπάρχουσα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": καλφας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ