Τζάκια και σόμπες Lotus

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108083 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Τζάκια και σόμπες Lotus
εχει διαφορα να εχεις σταθερι αποδοση 7-8 kw με φουλ 14kw το lotus η θερμοκρασια του ειναι εκει σταθερη, όπως και κάθε τζάκι, τώρα εάν το μπουκοσεις ανετα ανεβάζει και παραπανω αυτό ισχύει για όλα τα τζάκια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108085 από ΑΔΑΜ
Απαντήθηκε από ΑΔΑΜ στο θέμα Τζάκια και σόμπες Lotus
απ΄ ότι βλέπω στα τεχνικά χαρακτηριστικά που έχουν οι γερμανοί, δίνουν ονομαστική ισχύ 14KW αλλά και 9,8KW min και 18,2KW max.
Δεν είναι προτιμότερο για μένα που έχω σαλόνι 80τμ με 4,50 μ ύψος? Νομίζω τζ χρειάζομαι τα πολλά KW.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108094 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Τζάκια και σόμπες Lotus
ε ναι εννοειται και ειναι προτιμοτερο.. απο τιμες εχεις κοιταξει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108097 από ΑΔΑΜ
Απαντήθηκε από ΑΔΑΜ στο θέμα Τζάκια και σόμπες Lotus
Ναι έχω κοιτάξει.Το SPARTHERM LINEAR XL900 2300-2400 χωρίς την εγκατάσταση.Είναι λίγο τσουχτερό και το σκέφτομαι.
Η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησα για κάτι φθηνότερο αλλά ψάξε-ψάξε έφτασα και σε αυτά τα νούμερα.
Πρώτα είδα το LaNordica 80 crystal ventilato με 11,5 KW στα 1500ευρώ και μετά το ελληνικό REGAL design 83/62 με 16,7 KW !!! και φουαγιέ από βερμικουλίτη στα 1600ευρώ που μάλλον είναι και η πρώτη μου επιλογή.Μετά είδα το SPARTHERM που μου έκλεψε την καρδιά αλλά τσιμπάει λίγο!
Πάντως μέσα στο επόμενο 10ήμερο θα καταλήξω.
Για το REGAL τι γνώμη έχετε? Έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλή εταιρία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108104 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Τζάκια και σόμπες Lotus
πολυ καλη και η regal, για μενα εχει απο της καλητερες ελληνηκες κασετες.. τωρα οσο για SPARTHERM εχω να πω οτι πληρωνεις παιρνεις και σε αυτόν τον χορό έχει αποδειχθεί πολλες φορες οτι το ακριβο ειναι και καλο..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108726 από ΑΔΑΜ
Απαντήθηκε από ΑΔΑΜ στο θέμα Τζάκια και σόμπες Lotus
Χθες πήρα την απόφαση να κάνω τελικά την οικονομική μου υπέρβαση και παρήγγειλα τελικά την SPARTHERM !!!!!
Μου είπαν ότι θέλει 3-4 εβδομάδες (να κατασκευαστεί,να ταξιδέψει από Γερμανία) για να έρθει τελικά στο σαλόνι μου.
Πιστεύω έκανα πολύ καλή επιλογή. Μόλις την παραλάβω και την εγκαταστήσω και κάνω το πρώτο crash-test θα σας ενημερώσω.
Σας ευχαριστώ για την βοήθεια!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ