Τζάκια και σόμπες Lotus

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162258 από gtj
Απαντήθηκε από gtj στο θέμα Τζάκια και σόμπες Lotus
καλησπέρα, επειδή προτίθεμαι να τοποθετήσω εστία lotus h570w, μπορείς να μου πεις με ποιον αντιπρόσωπο είχες πρόβλημα στην τοποθέτηση, διότι τώρα υπάρχουν τουλάχιστον τρεις αντιπρόσωποι στην Αθήνα.
Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162259 από gtj
Απαντήθηκε από gtj στο θέμα Τζάκια και σόμπες Lotus

maria34 έγραψε: Καλησπέρα,
Τελικά πήραμε την απόφαση για την τοποθέτηση της lotus h470w κι το ενώσαμε στα υπνοδωμάτια με αεραγωγούς.
Δυστυχώς ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ αντιπρόσωπος της Αθήνας είναι ότι να ναι. Πολλά λάθη έκανε .ευτυχώς
που ήταν ο άντρας μου κι τον έλεγχε διαφορετικά ήθελε να μην βάλει μόνωση σε όλο το τζάκι, τον έβαλε και το ξαναπέρασε. ήθελε να αφήσει τα μπάζα μέσα στο τζάκι τον βάλαμε να τα καθαρίζει. Το μοτέρ δεν το σύνδεσε σωστά. Ίσως έχει κάνει και άλλα λάθη που θα μας βγουν στο μέλλον.
Απόδείξη μας έκοψε μικρότερο πόσο από αυτό που είχαμε συμφωνήσει (δεν είχαμε πεί όλο αλλά...) ευτυχώς που έχουμε στα χέρια μας την προσφορά με το αληθινό ποσό. το δοκίμασε 10 λεπτά μόνο κι ήθελε να φύγει.
Επίσης μας έκανε άπειρες ζημιές στο ξύλινο πάτωμα ενώ το είχε στρώσει μα χαρτόνι κι σε έπιπλο τηλεόρασης. σαφώς δεν τα παραδέχτηκε!
Το δοκιμάσαμε μόνοι μας κι όντώς είναι αποδοτικό αλλά προς το παρόν μυρίζουν οι κόλλες. Μας είπε ότι θα φύγει η μυρωδιά μετά από 8 φορές που θα τα ανάψουμε,ας ελπίσουμε να ισχύει.
Ελπίζω να μην έχουμε άλλα προβλήματα κι να είναι τα τελευταία αυτά.


καλησπέρα, επειδή προτίθεμαι να τοποθετήσω εστία lotus h570w, μπορείς να μου πεις με ποιον αντιπρόσωπο είχες πρόβλημα στην τοποθέτηση, διότι τώρα υπάρχουν τουλάχιστον τρεις αντιπρόσωποι στην Αθήνα.
Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ