Προτείνετε μου έναν καλό Τζακά στον Νομό Καβάλας

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142247 από Thanasis_par
Καλησπέρα σας ! Πριν λίγο έκανα την εγγραφή μου στο Site αν και διαβάζω τα θέματα σας αρκετό καιρό ;) !! Στο θέμα μας: Έχω πρόσφατα αγοράσει ένα διαμέρισμα στην πόλη της Καβάλας και πρόκειται να αγοράσω ένα αερόθερμο τζάκι για το σπίτι μου και θα ήθελα να με βοηθήσετε/προτείνετε (Όσοι γνωρίζετε βέβαια) έναν ΚΑΛΟ Τζακά/τεχνίτη/Μαγαζί στην περιοχή του Νομού Καβάλας !! Έχω στο νου μου κάποιους, αλλά θα ήθελα και την γνώμη σας !!!
Last edit: 9 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Thanasis_par.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142272 από Gdevil
Καλός τζακάς είναι αυτός που
α)θα ακολουθήσει τις οδηγίες του κατασκευαστή.
β)για τυχόν απορίες δικές σου (εσύ που έχεις διαβάσεις τι προβλήματα έχει αντιμετωπίσει τόσος κόσμος εδώ μέσα) δε θα κάνει του κεφαλιού του χωρίς να εξηγήσει το γιατί το κάνει.
γ)θα πληρωθεί μία βδομάδα μετά την καλή λειτουργία της εστίας που θα βάλει.
δ)για κάθε τυχόν λειτουργικό πρόβλημα που θα παρουσιαστεί (και θα είναι προφανώς δικιά του ευθύνη) θα έχει υπογράψει έναντι χρηματικής ρήτρας ότι θα σου δίνει λύση αυθημερόν χωρίς να πληρωθεί.

Όταν τον βρείς αυτόν τον τζακά τότε να δώσεις τα στοιχεία του εδώ στο φόρουμ ..... Θα γίνει περιζήτητος... :woohoo: :lol: :silly:


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142365 από panos79
οι 2 πιο γνωστοι βρισκονται στ δρομο προς δραμα απο jumbo ως φιλιππους.ο καθενας εχει τις δικες του αντιπροσωπειες, η ταριφα ιδια.υπαρχουν κ αλλοι μεσα στ πολη.μελετησε καλα εδω το σαιτ περι τζακιου πρωτα για να φανεις σκληρος στις διαπραγματευσεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142408 από vati
Καλησπέρα....και πόσο είναι η ταρίφα??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142517 από giabritsos
Μην πας μονο στο δοξάτο στην κατηφόρα σε αυτόν που εχει την lanordica.απαραδεκτος


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ