Kratki amelia 24kw ή edilkamin acquatondo 29??

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159050 από geodag
Kratki amelia 24kw ή edilkamin acquatondo 29?? δημιουργήθηκε από geodag
Καλημέρα παιδια έχω διαβάσει τόσα εδώ που έχω αρχίσει να μπερδευομαι.... Θέλω να βάλω στο σπίτι μου τζακι γωνιακο καλοριφέρ έχω δει αρκετά κ κάποια Ελληνικά. Έχω σχεδόν καταληξει σε 2 η το kratki amelia 24kw γωνιακο η στο edilkamin acquatondo 29kw γωνιακο... Μ αρέσει περισσότερο το kratki γιατί μπαίνει κ με κλειστό δοχείο διαστολής κ είναι πιο κοντά στα μέτρα του σπιτιού μου... Απο ποιότητα μου φαίνονται το ίδιο και η τιμή τους λίγο πιο ακριβω το kratki.. Έχετε κάποια γνώμη-εμπειρία? Έχετε να προτείνεται κάποιο άλλο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159052 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Kratki amelia 24kw ή edilkamin acquatondo 29??
γενικα δεν προτεινουμε :)
ομως ενα βασικο κριτηριο στην επιλογη σου θα πρεπει να ειναι ο εγκαταστατης γιατι απο κει ξεκιναν τα προβληματα κυριως και οχι απο τις εστιες οπως και ο εμπορος ο οποιος θα πρεπει να ειναι σε θεση να περεχει την αναλογη υποστηριξη αν χρειαστει .
αν δεν ειναι τραγικα δυσκολο προσπαθησε να αποφυγεις το κλειστο δοχειο διαστολης αν δεν μπορεις να το αποφυγεις το τζακι θα πρεπει να δεχεται σπιραλ ψυξης και ειναι ενα προσθετο εξοδο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159057 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ στο θέμα Kratki amelia 24kw ή edilkamin acquatondo 29??
Θα τολμήσω να προτείνω: Κάνε μόνωση πρώτα ....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159060 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Kratki amelia 24kw ή edilkamin acquatondo 29??
Σπιράλ ψύξης αν δεν έχει από μόνο του από ότι ξέρω δεν μπορεί να μπει μετά σωστά? Έχω κόλλησει περισσότερο με το krtaki γιατί ποιότητα μου άρεσε περισσότερο και έχει και μικρότερο δοχείο για το νερό 55 λίτρα ενώ το αλλο έχει 90λίτρα και πιστεύω με μικρότερο και πιο γρήγορα θα ζεσταίνει και λιγότερο κατανάλωση θα έχει..σωστά? Κανένας άλλος γνώμη ρε παιδιά?
Last edit: 6 Χρόνια 10 Μήνες πριν by geodag.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159070 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Kratki amelia 24kw ή edilkamin acquatondo 29??
σωστα στο πρωτο. η καταναλωση εξαρταται απ την σωστη τοποθετηση και λειτουργια εν μερει και κυριως απ το σπιτι σου γενικα προτιμουμε μεγαλυτερη χωρητικοτητα σε νερο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159074 από geodag
Απαντήθηκε από geodag στο θέμα Kratki amelia 24kw ή edilkamin acquatondo 29??

dimlyk έγραψε: σωστα στο πρωτο. η καταναλωση εξαρταται απ την σωστη τοποθετηση και λειτουργια εν μερει και κυριως απ το σπιτι σου γενικα προτιμουμε μεγαλυτερη χωρητικοτητα σε νερο

Γιατί μεγαλύτερη χωρητικότητα σε νερό? Έχεις κανείς άποψη για τα kratki ως τα προβλήματα? Σκέφτομαι να βάλω η το amelia 24kw η το Olivia 22kw διφατσο γωνιακό...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ