Καύση Pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163200 από manou
Καύση Pellet δημιουργήθηκε από manou
Καλησπέρα παιδια!Εχω αγοράσει την σόμπα Qlima florina 74 και πριν ένα μηνα άρχισε να το καίει άκαυτο το πελλετ δλδ δεν εχει σχεδον καθολου στάχτη αλλα και να μαυριζει το τζαμι εχω βαλει και ενα καθαριστικο πελλετ που πουλανε με τρισιμιση ευρω και εχω αλλαξει και μαρκα εχω βαλει καλη ποιοτητα αλλα συνεχιζει τα ιδια, αν μπορει καποιος να με βοηθησει.Ευχαριστώ πολυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163201 από giokaspart
Απαντήθηκε από giokaspart στο θέμα Καύση Pellet
Προφανώς έχεις πρόβλημα με τις ρυθμίσεις τροφοδοσίας πέλλετ και αέρα καύσης εάν η καμινάδα σου και ο αέρας τροφοδοσίας είναι εντάξει. Στον προμηθευτή σου απευθύνθηκες;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163202 από manou
Απαντήθηκε από manou στο θέμα Καύση Pellet
και εγω αυτο πιστευω οτι ειναι μια απλη ρυθμιση απλα ουτε στο εγχειριδιο γραφει κατι ουτε υπαρχει καποια καλη μεταφραση στο ιντερνετ στο manual.Η αγορα εγινε απο ενα μεγαλοκαταστημα και μου εδωσαν το συνεργειο το οποιο συνεργαζονται και μου ζητησαν 70 ευρω για να ερθουν να το δουν, απλα επειδη το βλεπω οτι ειναι κατι σχετικο με τον αερα ή τελος παντων καποια ρυθμιση δεν θελω απλα να ερθει καποιος και να μου πατησει ενα κουμπι και να του δωσω 70 ευρω.Εστειλα στο forum μηπως εχει καποιος το ιδιο προβλημα και μπορει να με βοηθησει.
Ευχαριστώ για την απαντηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163203 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Καύση Pellet
Γράψε μου το email σου να μιλήσουμε και να σου πω τι να κάνεις το απόγευμα που θα πάω σπιτι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163211 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Καύση Pellet
Πριν πειράξεις ρυθμίσεις ριξε ενα πολυ καλο καθάρισμα στην σομπα. Με σκούπα ηλεκτρική και με κομπρεσέρ αέρα. Ενδεχομένως να έχουν κατάλοιπα καποιι αεραγωγοι, η (τουμπο?) Που εχει μεσα η σομπα. Ενας φιλος έλεγε οτι η σομπα τοθ ειχε ενα κρυφό πορτακι που ηταν γεματο σταχτη. Αυτη εμποδιζε την ροη.αερα οποτε μαυριζε το τζαμι γτ δεν πέρναγε φυσιολογικα ο αερας και τα καπναερια αποτελέσματα απο τις διαδρομες τους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163212 από manou
Απαντήθηκε από manou στο θέμα Καύση Pellet
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ευχαριστω πολυ προκαταβολικα παιδια!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ