Λέβητας πέλλετ Axinar

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167421 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Λέβητας πέλλετ Axinar
πηγαινε να τον δεις από κοντά τι να σου πουμε εμεις,εκει είναι το εργοστασιο ,να σου πει και που τον εβαλε εκει να πας να τον δεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167435 από barbanikos
Απαντήθηκε από barbanikos στο θέμα Λέβητας πέλλετ Axinar
Φιλε μου το να παω να τον δω απο κοντα ειναι το επομενο και πιο ευκολο βημα. Η ερωτηση μου ειναι αν δεν εγινα κατανοητος, αν ξερει κανεις, εχει ακουσει, εχει ιδια πειρα με τη συγκεκρημενη κατασκευαστρια ετερεια. Αν εχει καποια πληροφορια για τον λεβητα πελετ. Το ειδε σε φιλο ή γνωστο τελος παντων.

Invicta Insert 800Vt turbo
Και τα μυαλά στα κάγκελα….

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167442 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Λέβητας πέλλετ Axinar
Εγώ που τον είδα από κοντά στο εργοστάσιο,σε πρώτη φάση είδα ένα ποιοτικό μηχανημα,τώρα στην λειτουργία δεν ξέρω.
Μπορώ να πω όμως το εξής από αυτό που είδα αρνητικά :οτι δεν μπορείς να δεις την φλόγα του καυστήρα ,δεν υπάρχει πόρτα να ανοίξεις
να δεις αν καίει καλά κλπ.υποτιθεται ότι τα κάνει όλα ο καυστηρας από το λειτουργικό του,πρέπει να λυνεις τον καυστήρα όχι τόσο εύκολο κάθε φορά να τον καθαριζεις.Μετα Εχει ένα μεγάλο καπάκι από πάνω ,το οποίο δεν είναι λειτουργικό να ανοίγεις για να καθαριζεις το πάνω μέρος που μαζεύει στάχτη.Στα θετικά τώρα έχει μοχλό που καθαρίζουν τα Τούμπα.Αυτα ως προς την κατασκευή.
Ρώτα τον ποιος έβαλε στην γυρωυ περιοχή να πας να τον δεις σε λειτουργία.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": barbanikos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167445 από barbanikos
Απαντήθηκε από barbanikos στο θέμα Λέβητας πέλλετ Axinar
Χιμμμμ θενξ. Πολυ συμαντηκο αυτο με τον ελεγχο της φωτιας.
Να σε καλα και παλι.

Invicta Insert 800Vt turbo
Και τα μυαλά στα κάγκελα….

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167457 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Λέβητας πέλλετ Axinar
Ναι, και εμενα αυτό δεν μου αρεσε καθολου,πρόσβαση στο καυστήρα μηδέν. Εξαλου και το από πάνω το καπάκι είναι μεγάλο μακρόστενο και βαρύ για άνοιγμα.Αυτοί λένε ότι δεν θέλει καθόλου άνοιγμα μέσα στη σεζόν ,πράγμα αδύνατο κατ΄εμε ,δεν θα πιάσει κατι ο καυστηρας εκει που καιει το πέλλετ,..........Ειναι παρόμοιος με τους Opop αλλα εκεινος εχει ένα μικρό καπακι από πανω που το ανοίγεις ευκολα σαν πόρτα και βλέπεις μέσα στον καυστήρα και τον καθαρίζεις .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": barbanikos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.094 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ