Ενδιαφέρον για αγορά ξυλολέβητα: "Προτάσεις;"

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48108 από nkokoss
Ευχαριστω για τις σύντομες απαντήσεις. Θα τα κοιταξω και θα σας ενημερώσω. Για τιμες μηπως μπορει κάποιος να μου πει για αυτα τα μοντελα για να μην χαθώ στο ψάξιμο? Το σπιτι ειναι κοντα στο αεροδρομιο Ελ.Βενιζελος. Οσο για ξύλα έφερα μια νταλικα απο Βουλγαρία και κράτησα τους 10 Τονους για μένα. Το σπίτι ειναι περίπου 160 τετραγωνικά μονοκατοικία μεζονέτα αλλα για να βρώ μια πιο οικονομική λύση θα ζεστένω εναλάξ τους ορόφους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48113 από kosmidis80
ωραια, τοτε αν θελεις μπορεις να δεις και τον burnit - ο απλος και οχι o active ειναι στα χρημματικα πλαισια που σε ενδιαφερει. Αν και με 100-200 Ευρω παραπανω μπορεις να παρεις και τον active με το βεντιλατερ.

Αν χρειαστει για τους burnit μου λες, καθως ειχα κανει την ερευνα για το group buy και πιθανως να μας δωσουν και παλι καλες τιμες οι εμποροι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48137 από nkokoss
Kαι παλι ευχαριστω κάποιο site να το δω?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48138 από kosmidis80
Μην κοιτας τις τιμες και το site, ειναι ακριβο το μαγαζι, τα ειχαμε βρει πιο φτηνα :

O active ειναι

www.genitries.gr/categories.asp?catid=1847


Και ο απλος ειναι :

www.genitries.gr/categories.asp?catid=1846
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": nkokoss

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48151 από N1k0s

nkokoss έγραψε: Καλημέρα σε όλους. Πήρα την μεγάλη απόφαση να αγοράσω ξυλολέβητα για θέρμανση του σπιτιού. Θα ήθελα την βοήθεια σας και προτασείς για έναν οικονομικό ξυλολέβητα περίπου 30-35000 θερμίδες. Πιστεύω οτιδεν χρειάζεται να αγοράσω κάτι ακριβό γιατι δεν είναι κάτι που μάλλον θα το κρατήσουμε για μια ζωή.
Αποο μια έρευνα αγορας που έκανα σε διάφορα μαγαζιά οι τιμές παίζουν στα 1500ε. Εγω ψαχνω κατι κατω απο 1000ε. Αν κάποιος το έχει ψάξει και ξέρει να προτήνει κάποιο κατάστημα παρακαλώ να με ενημερώσει. Πιστεύω οτι πολοί ενδιαφέρονται για κάτι τέτοιο.


Ένας λέβητας έχει συνήθως εγγύηση για 10 χρόνια , άρα η λογική αγοράζω ξυλολέβητα για μικρό χρονικό διάστημα απλά δεν στέκει ... Χίλιες φορές να αγοράσεις 2-3 aircodition με 1000 ευρώ ...
Αν θες να κάνεις οικονομία και έχεις τζάμπα ξύλο ή φτηνό , τότε θα σου αντιπροτείνω να βρεις αντιπρόσωπο ή έμπορα που θα σου κάνει δόσεις ώστε να ανταπεξέλθεις στα 2500 ευρώ που θα χρειαστείς για ένα ξυλολέβητα πυρόλησης ... ο κ.Σαμαράς και άλλοι έμποροι είμαι σίγουρος ότι θα σε εξυπηρετήσουν για μεγάλο χρονικό διάστημα.

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": nkokoss

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48195 από nkokoss
Πολύ ενδιαφερον και τα δυο μοντελα μπορειτε να μου πειτε τη διαφορα έχουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ