Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128132 από FERR
Απαντήθηκε από FERR στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Το φωτοκυτταρο ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128163 από iliadis1
Απαντήθηκε από iliadis1 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Ναι καινούργιο φωτοκύτταρο.Να υπάρχει στην άκρη.Και καινούργια αντίσταση.Υπάρχει κάποιο σάιτ με ανταλλακτικά?
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128567 από xaloulis90
Απαντήθηκε από xaloulis90 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Ερώτηση για όσους γνωρίζουν παρακαλώ να με απαντήσουν ...
Έχω ακούσει οτι μερικά πέλλετ είναι πιο ελαφρυά λόγω συμπίεσης απο άλλα, με αποτέλεσμα στην πέμπτη σκάλα του Ρ7 και με αέρα 170pa να λένε οτι θέλει κατέβασμα ο αέρας γιατί πετάει μερικά... ισχύει αυτό ρε παιδιά ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129185 από frelas
Απαντήθηκε από frelas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Καλημέρα. Εχω και εγώ πρόβλημα με A01 τις τελευταίες μέρες. Όταν πάει να ανάψει ρίχνει τη πρώτη δόση και την βρίσκω άκαυστη. Καθαρίζοντας το πιατάκι και πατώντας το κουμπί ξεκινάει απο την αρχή κανονικά. Πέλλετ και ρυθμίσεις είναι ίδιες απο την αρχή της χρονιάς . Γνωρίζει κάποιος τι πρόβλημα μπορεί να είναι αυτό;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129211 από frelas
Απαντήθηκε από frelas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

frelas έγραψε: Καλημέρα. Εχω και εγώ πρόβλημα με A01 τις τελευταίες μέρες. Όταν πάει να ανάψει ρίχνει τη πρώτη δόση και την βρίσκω άκαυστη. Καθαρίζοντας το πιατάκι και πατώντας το κουμπί ξεκινάει απο την αρχή κανονικά. Πέλλετ και ρυθμίσεις είναι ίδιες απο την αρχή της χρονιάς . Γνωρίζει κάποιος τι πρόβλημα μπορεί να είναι αυτό;


Πηγα και παρακολούθησα λίγο τον καυστήρα στην έναυση . Ενω ξεκινάει ο αερισμός, πέφτει το πέλλετ αρχίζει διαδικασία έναυσης (αέρας και αντίσταση) το πέλλετ δεν άναψε καθόλου και έβγαλε Α01. Ανοιξα το καπάκι και είδα ότι η αντίσταση ήταν πυρακτωμένη αλλά το πέλλετ ακαυστο. Αδειασα το πέλλετ πάτησα ακυρωση του Α01, ξεκίνησε πάλι την διαδικασία και άναψε κανονικά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129331 από xaloulis90
Απαντήθηκε από xaloulis90 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Τον λέβητα πόσο καιρό έχεις να τον καθαρίσης (γενικό καθάρισμα) ?

frelas έγραψε:

frelas έγραψε: Καλημέρα. Εχω και εγώ πρόβλημα με A01 τις τελευταίες μέρες. Όταν πάει να ανάψει ρίχνει τη πρώτη δόση και την βρίσκω άκαυστη. Καθαρίζοντας το πιατάκι και πατώντας το κουμπί ξεκινάει απο την αρχή κανονικά. Πέλλετ και ρυθμίσεις είναι ίδιες απο την αρχή της χρονιάς . Γνωρίζει κάποιος τι πρόβλημα μπορεί να είναι αυτό;


Πηγα και παρακολούθησα λίγο τον καυστήρα στην έναυση . Ενω ξεκινάει ο αερισμός, πέφτει το πέλλετ αρχίζει διαδικασία έναυσης (αέρας και αντίσταση) το πέλλετ δεν άναψε καθόλου και έβγαλε Α01. Ανοιξα το καπάκι και είδα ότι η αντίσταση ήταν πυρακτωμένη αλλά το πέλλετ ακαυστο. Αδειασα το πέλλετ πάτησα ακυρωση του Α01, ξεκίνησε πάλι την διαδικασία και άναψε κανονικά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.191 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ