Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24858 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

kostas1 έγραψε: Και εγώ είμαι κατά των καταγγελιών αλλά πρέπει να βρεθεί μια φόρμουλα ώστε να υπάρχει προφύλαξη αλλά και αποφυγή των συγκεκριμένων επαγγαλματιών.


Δεν σημαινει ενας εμπορος που πουλα κατι ακριβά απαραιτητα κοροιδεύει τον κοσμό. Μπορεί να τον εχει κοροιδεψει ο προμηθευτής του η να εχει αγοράσει λαθος στιγμή η οτιδήποτε άλλο.

Στο carrefour που πάω και ψωνίζω ειχε το καλοκαίρι την Βεργίνα κουτακι 500ml 1,18€ ενώ στο Βασίλαγα την αγοραζα 0,55€ παρόλα αυτά συνεχίζω να αγοράζω από το Careffour γιατί έχει φτηνά κάποια πράγματα που καταναλώνω πολύ. Δεν το απέκλεισα γιατί οι τιμές έχουν να κάνουν με τις συμφωνίες κλπ.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24864 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές pellet
Θεωρώ ότι ο σωστός επαγγελματίας κοιτάει την αγορά και τον ανταγωνισμό (ειδικά τις τιμές αυτή την εποχή)όταν πουλάς το πολύ 5 κωδικούς στο κατάστημά σου.Ο Βασίλαγας προσπαθεί να γίνει ανταγωνιστικός απέναντι στην Carrefour και πολύ καλά κάνει και από εκεί μπορούμε να κερδίσουμε σαν καταναλωτές αλλά στο πέλλετ δεν το έχω διαπιστώσει.Εδώ Αθήνα πουλάνε όσο θέλουν γιατί ξέρουν ότι δεν έχουμε πολλές εναλλακτικές.
Θεωρώ ότι υπάρχουν ελάχιστοι επαγγελματίες στο είδος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24978 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

frakyd έγραψε:

Ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την αγορα.
Μπορει να ξεπαραδιαστηκαμε για να παρω 7 τονους αλλα τουλαχιστον
δεν θα κρυωνει η μολις 20 μερων κορουλα μας!!!


Να σου ζήσει η μπουμπού Φραγκίσκο.
εκανες καλη αγορα βλεπω (και κατι καλες ψαριες απο κατι φοτο που βλεπω :P )
θα σε φτασουν 7 τονοι???εχεχεχε


πολύ βουβαμάρα έπεσε ρε παιδιά κανένας έμπορας που να πουλάει ακόμη φτηνό πελλετ για τους ανθρώπους τις τελευταίας στιγμής έμεινε μιας και χειμωνιάζει σιγά σιγά :whistle: :whistle:

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24979 από Gorghs
Απαντήθηκε από Gorghs στο θέμα Τιμές pellet

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

Gorghs έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

jnet έγραψε:

ΠΑΠΑΣ έγραψε:

Mal έγραψε: Εχθές αγόρασα μαζί με τον μπατζανάκη 12 παλέτες πελλετ ΜΑΚΗ προς 250.00 € τον τόνο τοποθεσία Τρίκαλα.


Εμενα για το Bioenergy point μου ειπαν 300 τον τονο στα Τρικαλα.


Παρε τηλεφωνο αυτούς που κάνανε προσφορά Bioenergy point στο Group buy. Θα βρείς καλύτερη τιμή θεωρώ από 300€


Τωρα μολις εβλεπα τον σχετικο πινακα.Ασφαλως οι τιμες θα εχουν αλλαξει,αλλα σιγουρα θα ειναι καλυτερες απο 300 ευρα.


Εγω παντως αγορασα σημερα 4,2 τονους BioEnergy Point με 260Ευρω τον τονο με ΦΠΑ και παραδοση


Απο Τρικαλα η απο τις προσφορες?


Θεσσαλονικη
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΠΑΠΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25017 από ath82el
Απαντήθηκε από ath82el στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ πήρα απο περιφεριακό Βέροιας το Ecoplus με 265 ευρω τον τόνο με φπα. ενας γείτονας με έστειλε βασικά που έκαψε πέρισι και έμεινε ευχαριστημένος. Δυστυχώς δεν έχω μεγάλο χώρο να αποθηκεύσω 5 τόνους για να βγάλω τη χρονιά.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25174 από AT
Απαντήθηκε από AT στο θέμα Τιμές pellet
για λεβητα ποιο πελλετ εχει το καλυτερο value for money?

ειμαι μεταξυ bioenergy point απο hellenic fuel sta 295E (με μεταφορα αθηνα), ΑΜΕΚΟ απο Ιωαννιδη στα 330 και acp-bioenergy στα 320.

βεβαια παιζει και golden nugget στα 325 που ειναι καλη τιμη.

γνωμες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.385 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ