Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68407 από ZMax
Απαντήθηκε από ZMax στο θέμα Τιμές pellet
Η τιμη του Πετρελαιο Θερμανσης λενε στον "Χωρο" που δουλευω οτι θα πεσει στα επιπεδα σαν και το 2011, εγω ΔΕΝ το βλεπω να γινεται φετος σεζον 2012~2013 !! Σεζον 2013~2014 ισως ;)
Η δουλεια μου?? .... Εδω γελαμε :) :) :) :) Δουλευω ως "Διευθηντης Πωλησεων" σε γνωστη Εταιρια Πετρελαιοειδων. Δεν θα πω πια ... παντως top 7 !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68415 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές pellet

ZMax έγραψε: Η τιμη του Πετρελαιο Θερμανσης λενε στον "Χωρο" που δουλευω οτι θα πεσει στα επιπεδα σαν και το 2011, εγω ΔΕΝ το βλεπω να γινεται φετος σεζον 2012~2013 !! Σεζον 2013~2014 ισως ;)
Η δουλεια μου?? .... Εδω γελαμε :) :) :) :) Δουλευω ως "Διευθηντης Πωλησεων" σε γνωστη Εταιρια Πετρελαιοειδων. Δεν θα πω πια ... παντως top 7 !!


Το θέμα είναι να γυρίσει στις τιμές του 2010, για να ομαλοποιηθεί και η αγορά των ξύλων και του πέλλετ.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68424 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
Δηλαδη τη τιμη του πετρελαιου θα πεσει στο 0,95.Αρα ενα σπιτι που ηθελε δυο τονους χρειαζεται 1900 ευρω.
Απο που θα τα βρει ρε μαγκες.Ενω με 90 ευρω ο τοννος το ξυλο ακομα και 100 με δεκα τονους θες 1000.
Η εποχη του ξυλου ηρθε και θα μεινει οσο η φτωχια μενει στην ελλαδα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68427 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Τιμές pellet

ZMax έγραψε: Η τιμη του Πετρελαιο Θερμανσης λενε στον "Χωρο" που δουλευω οτι θα πεσει στα επιπεδα σαν και το 2011, εγω ΔΕΝ το βλεπω να γινεται φετος σεζον 2012~2013 !! Σεζον 2013~2014 ισως ;)
Η δουλεια μου?? .... Εδω γελαμε :) :) :) :) Δουλευω ως "Διευθηντης Πωλησεων" σε γνωστη Εταιρια Πετρελαιοειδων. Δεν θα πω πια ... παντως top 7 !!


Ονειρα απατηλα !!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68649 από galaxias17
Απαντήθηκε από galaxias17 στο θέμα Τιμές pellet
:cheer: Στο Κιλκίς το sawa το σερβικο 280

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68660 από Tzortz
Απαντήθηκε από Tzortz στο θέμα Τιμές pellet
Γεια χαρα φίλε
θελω να ρωτήσω απο τι υλικό αποτελείται το συγκεκριμμένο υλικό;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.392 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ