Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97792 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Το σβήσατε το ποστ; Μπράβο. Όταν φτάνουμε στην ουσία και καλούμε τον αλλο να αποδείξει στην πράξη τα λεγόμενα του με αποτέλεσμα να ευνοηθεί ο ίδιος και τα μέλη του φόρουμ, τότε διαγράφουμε το ποστ. ΜΡΑΒΟ.

Δεν σβηστηκε κανενα ποστ απο πουθενα,μηπως καπου τα μπερδευεται!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97806 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές pellet

γιαννης-δραμα έγραψε:

giogud έγραψε: Το σβήσατε το ποστ; Μπράβο. Όταν φτάνουμε στην ουσία και καλούμε τον αλλο να αποδείξει στην πράξη τα λεγόμενα του με αποτέλεσμα να ευνοηθεί ο ίδιος και τα μέλη του φόρουμ, τότε διαγράφουμε το ποστ. ΜΡΑΒΟ.

Δεν σβηστηκε κανενα ποστ απο πουθενα,μηπως καπου τα μπερδευεται!

Γενικα τα μπερδευει ο πιο πανω φιλος !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97847 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet

valsam έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

giogud έγραψε: Το σβήσατε το ποστ; Μπράβο. Όταν φτάνουμε στην ουσία και καλούμε τον αλλο να αποδείξει στην πράξη τα λεγόμενα του με αποτέλεσμα να ευνοηθεί ο ίδιος και τα μέλη του φόρουμ, τότε διαγράφουμε το ποστ. ΜΡΑΒΟ.

Δεν σβηστηκε κανενα ποστ απο πουθενα,μηπως καπου τα μπερδευεται!

Γενικα τα μπερδευει ο πιο πανω φιλος !

Συμφωνο ρε Σαμη πολυ μπερδεψιαρης ο Γιωργης το εχει το ονομα μου φαινεται.

Last edit: 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97848 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
Αυτα που λεει ο Θοδωρης ειναι πολυ σημαντικα και για καποιους χτυπα η καμπανα.Αν θελουμε και αγαπαμε πραγματικα το νημα και οχι εμπορικα ή οικονομικα καλα θα ειναι να αλλαξουμε ρότα γιατι εχουμε γινει χειροτεροι και απο το αρχικο Phorum και πλεον αντι να προσφερουμε βοηθεια ειμαστε ενα ΜΠΑΧΑΛΟ.

Οποιος καταλαβε καταλαβε αν και τωρα πιστευω ειναι αργα.
Last edit: 11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97854 από Pellet ZarisEcoEnergy
Απαντήθηκε από Pellet ZarisEcoEnergy στο θέμα Τιμές pellet

kosmidis80 έγραψε:
Θα επιμεινω προς τον κ. Ζαρη, επειδη ειδε φως και μπηκε στην κουβεντα (καθως μεχρι τωρα δεν ακουστηκε το ονομα του), προφανως θα πει οτι μπηκε λογο ιδιοτητας...Αγαπητε κ. Ζαρη η λυκοφιλια δεν θα βγει σε καλο, καλυτερα να αλλαξετε πλευση! (καταλαβαινεις πιστευω τι εννοω) ;)


Υγ. Συγνωμη που μαθαινω πραγματα και καταστασεις! Βλεπετε οι κοινωνικες σχεσεις εχουν πολυ περισσοτερα πλεονεκτηματα απ οτι τα πληκτρολογια! Η θεσσαλονικη εξαλλου ενα χωριο ειναι :lol:

Φιλικα παντα
Η κουτσομπολα της γειτονια σας....


Καταρχην δεν ονομαζομαι Ζαρης. Μπορεις να με λες Γιωργο.
Δευτερον, αν ψαχτεις καλυτερα θα δεις οτι στην κουβεντα ειμαι καιρο τωρα. Μακαρι να ειχα τον χρονο σου να διαβαζω και να γραφω καθε μερα.
Τριτον, ποιο λυκοφιλια? Επειδη προστατευω το ονομα μου και την επιχειρηση μου, δηλαδη το σπιτι μου? Πλακα μας κανεις? Δεν ανεχομαι απο κανεναν να μου πει οτι φοροδιαφευγω ή ειμαι κλεφτης ή απατεωνας. Ουτε καν να υπονοησει κατι τετοιο. Γνωριζω οτι υπαρχουν πολλοι τετοιοι εμποροι, αλλα δεν ειναι δυνατον δημοσιως να κατηγορουμε ολους τους εμπορος.
Εγω προσωπικα απορω πως σε ενα σοβαρο φορουμ οπως αυτο, επιτρεπονται τετοιου ειδους χαρακτηρισμοί. Αν ηταν δικο μου το φορουμ θα εριχνα το ενα ban μετα το αλλο.
Τωρα για να ειμαι ειλικρινής, δεν καταλαβαινω τι εννοεις με το να αλλαξω πλευση! Τι θελεις να πεις?
Τι μαθαινεις δηλαδη και το λες με τετοιο τροπο ωστε να πιστευεις οτι φοβομαστε τιποτα? Για πες να μαθω και εγω!
Και αν θελεις να αφησουμε τα πληκτρολογια, μπορουμε να βρεθουμε απο κοντα αφου εισαι και εσυ στη Θεσσαλονικη.
Ξερεις, οταν ο κοσμος κουτσομπολευει καποιον, μαλλον το κανει επειδη τον ζηλευει ή τον φοβαται. Επομενως, εμενα προσωπικα μου αρεσει να με κουτσομπολεύουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #97855 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Τιμές pellet

erimitis έγραψε: Αυτα που λεει ο Θοδωρης ειναι πολυ σημαντικα και για καποιους χτυπα η καμπανα.Αν θελουμε και αγαπαμε πραγματικα το νημα και οχι εμπορικα ή οικονομικα καλα θα ειναι να αλλαξουμε ρότα γιατι εχουμε γινει χειροτεροι και απο το αρχικο Phorum και πλεον αντι να προσφερουμε βοηθεια ειμαστε ενα ΜΠΑΧΑΛΟ.

Οποιος καταλαβε καταλαβε αν και τωρα πιστευω ειναι αργα.


+1 πολύ σωστά ;)

Και να προσθέσω ότι για να γίνει αυτή η έκρηξη, προφανώς κάτι δεν πάει καλά.

Επίσης τον πρώτο και τελευταίο λόγο σε μια συναλλαγή, τον έχει αυτός που έχει το χρήμα: ο καταναλωτής.

Όσο πιο γρήγορα το καταλάβουμε όλοι αυτό, όσο πιο γρήγορα αρχίσουμε να το εφαρμόζουμε όλοι, τόσο πιο σύντομα θα μπει μια τάξη στην άναρχη αγορά.

Θοδωρή πέστα χρυσόστομε ν' αγιάσει το στοματάκι σου!


Ακόμα στα πετρέλαια...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giogud

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.374 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ