Συζητήσεις για pellets

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145888 από andreas72
Απαντήθηκε από andreas72 στο θέμα Συζητήσεις για pellets

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Να ρωτήσω κάτι και θέλω τη γνώμη σας. Πως είναι δυνατόν ή μάλλον πιο σωστά τι έστω θεωρητικά θα μπορεί να συμβαίνει όταν υπάρχει πέλλετ πχ το βουλγάρικο pirin με πολύ λίγη στάχτη (το εχω κάνει δοκιμή και το λέω εκ του ασφαλούς και βεβαιωμένα και όχι βάσει τιμών) με θερμογόνο δύναμη 5,4kw (αν θυμάμαι καλά κι εδώ να πω πάλι ότι την έχει αν όχι τόσο λίγο παρακάτω σίγουρα), κυρίως δε και πιστοποίηση, ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΘΗΝΟ?(225 ο τόνος). Και όπως έχει λεχθεί από κάποιον συμφορίτη εδώ είναι100% ξύλο. Αυτά για να μαθαίνουμε εμείς οι χωρίς εμπειρία στην αγορά.


σχεδόν όλα τα pellet από βουλγαρία κοστίζουν 80 -100 euro ο τόνος. άρα καλά το πήρες 225....θα μπορούσες και 200.
και ΝΑΙ είναι καλό pellet.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν by andreas72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145907 από Δημήτρης Κατσούνης
Απαντήθηκε από Δημήτρης Κατσούνης στο θέμα Συζητήσεις για pellets

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΕΛΛΕΤ ΑΠΟ ΤΟ PELLET ATHENS?ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ.ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΓΙΑ ΜΗΝΥΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ?ΕΔΡΑ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΘΕΣΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ


Κώστα εχθές μίλησα μαζί του εγώ σε ένα κινητό (έχουν δύο στο site και βέβαια αρχίζεις και πονηρεύεσαι κοτζάμ εταιρία να μην έχουν σταθερό τλφ?) και ήταν μια χαρά. Τον ρώτησα για το pirin και για την τιμή του πως και είναι τόσο φθηνα 225 ο τόνος με φπα! Και μου είπε διάφορα και σε ερώτησή μου αν παραγγείλω πότε το παίρνω μου είπε από τη στιγμή που βάλεις τα χρήματα 1-2 εργάσιμες ανάλογα το μέρος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145908 από theo_chania
Απαντήθηκε από theo_chania στο θέμα Συζητήσεις για pellets

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε:

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΕΛΛΕΤ ΑΠΟ ΤΟ PELLET ATHENS?ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ.ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΓΙΑ ΜΗΝΥΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ?ΕΔΡΑ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΘΕΣΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ


Κώστα εχθές μίλησα μαζί του εγώ σε ένα κινητό (έχουν δύο στο site και βέβαια αρχίζεις και πονηρεύεσαι κοτζάμ εταιρία να μην έχουν σταθερό τλφ?) και ήταν μια χαρά. Τον ρώτησα για το pirin και για την τιμή του πως και είναι τόσο φθηνα 225 ο τόνος με φπα! Και μου είπε διάφορα και σε ερώτησή μου αν παραγγείλω πότε το παίρνω μου είπε από τη στιγμή που βάλεις τα χρήματα 1-2 εργάσιμες ανάλογα το μέρος.


Μόλις παραλάβεις να μας το πεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145910 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Συζητήσεις για pellets
ΔΗΜΗΤΡΗ στο τηλεφωνο καλα τα λεγανε και στο γνωστο μου ψαχνει να τους βρει μαζι και τα 940 ευρω που εβαλε στο λογαριασμο τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145917 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Συζητήσεις για pellets

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΕΛΛΕΤ ΑΠΟ ΤΟ PELLET ATHENS?ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ.ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΓΙΑ ΜΗΝΥΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ?ΕΔΡΑ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΘΕΣΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ

Εχουμε και λέμε:
- Απο Νιγηρία είχαμε 4 κρούσματα
- Απο Τουρκία το 2011 χάθηκαν πανω απο 150.000 ευρω για καυσοξυλα και πελλετ (εμποροι τα έχασαν και ευτυχώς επενέβη ο εμπορικος ακόλουθος της Πρεσβείας μας στην Αγκυρα που έστειλε μεηλ σε όλα τα Επιμελητηρια και Εμπορικους συλλογους)
- Απο Βουλγαρία έχω λίστα με 8 ονοματα.
- Από Ελλάδα, ειχαμε τους μαγκες με τα κοντεινερς , και την Κρετα
- Αυτοι εδω ειναι απο Ρουμανία, αλλά ίσως να μην ειναι απάτη. Κάποιος Παπαδάκης είναι που επικοινωνήσατε ? (καπου τον είχα γνωρίσει- σε καποια έκθεση νομίζω με προσέγγισε- ισως βρω καρτα του. Κρατηστε μας ενήμερους)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν #145936 από McRay1983
Απαντήθηκε από McRay1983 στο θέμα Συζητήσεις για pellets
Καλημέρα και από εμένα
ήθελα να πάρω και εγώ 1τον PIRIN PELLET από το συγκεκριμένο τύπο και μιλήσαμε τηλεφωνικός και του είπα ότι θα πάω να τα πάρω εγώ από την αποθήκη του επειδη εργάζομαι στα Οινόφυτα αρχικά μου είπε ναι και μου έδωσε στο περίπου διεύθυνση πήγα εκεί και δεν βρήκα τίποτα έχω φάει όλα τα Οινόφυτα και αποθήκη δεν έχω βρει......
Μεγάλη προσοχή.......
Last edit: 9 Χρόνια 2 Μήνες πριν by McRay1983.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.148 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ