Αυτή την μισή παλέτα της κληρωσης, ποιός θα την πάρει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126565 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas
Τι εγινε, δεν το πουλησες τελικα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126711 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Re:Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas
Πωληθηκε οπως ειπα αλλα κρατησα 4 τσουβαλακια

Sent from my NO1_S6 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126721 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι προσφορές της Creta Pellet Hellas
Ξεκλειδώνω το θέμα γιατί μετεφερα τα τελευταία ποστ του Μιχάλη εδω.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126862 από creta pellet

DOOM_NX έγραψε: Veziris, θα στο πω απλά: ασχολούμαι γιατί κι εσείς ασχολείστε μαζί μου. Βλέπω ότι σας πιάνει ταραχή μόλις επισημάνω κάτι αρνητικό για το συγκεκριμένο πέλλετ. Αυτό λέει πολλά. Για κανένα άλλο πέλλετ δεν κάνετε έτσι! :P

Ρε δεν το βάζω στο λέβητα, τζάμπα πατάς τα πλήκτρα. Είπαμε ότι είμαι πρόθυμος να κάψω οποιοδήποτε πέλλετ ξύλου, όχι όμως πέλλετ από πυρηνόξυλο. Το πυρηνόξυλο απελευθερώνει ουσίες που διαβρώνουν το λέβητα πολύ πιο γρήγορα. Μπορεί να μη φανεί με μια καύση, αλλά στην πορεία κάνεις ζημιά στο μηχάνημα χωρίς να ξέρεις.

Όσοι θέλετε να το καίτε, κάψτε το. Εγώ θα συνεχίσω να διασκεδάζω με τις απαντήσεις σας και να λυπάμαι ταυτόχρονα με τον κοσμάκη που την πατάει. Μπορεί να βγει κάτι καλό, μπορεί και όχι.



Μιχάλη, έχω λιώσει με τις απαντήσεις σου σήμερα! :lol:


ρε κομπλεξικο ατομο σου ειπε κανεις οτι θελουμε να καψεις το πελλετ μας.καψε οτι θελεις και παραταμας στην ησυχια μας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #126869 από creta pellet

creta pellet έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Veziris, θα στο πω απλά: ασχολούμαι γιατί κι εσείς ασχολείστε μαζί μου. Βλέπω ότι σας πιάνει ταραχή μόλις επισημάνω κάτι αρνητικό για το συγκεκριμένο πέλλετ. Αυτό λέει πολλά. Για κανένα άλλο πέλλετ δεν κάνετε έτσι! :P

Ρε δεν το βάζω στο λέβητα, τζάμπα πατάς τα πλήκτρα. Είπαμε ότι είμαι πρόθυμος να κάψω οποιοδήποτε πέλλετ ξύλου, όχι όμως πέλλετ από πυρηνόξυλο. Το πυρηνόξυλο απελευθερώνει ουσίες που διαβρώνουν το λέβητα πολύ πιο γρήγορα. Μπορεί να μη φανεί με μια καύση, αλλά στην πορεία κάνεις ζημιά στο μηχάνημα χωρίς να ξέρεις.

Όσοι θέλετε να το καίτε, κάψτε το. Εγώ θα συνεχίσω να διασκεδάζω με τις απαντήσεις σας και να λυπάμαι ταυτόχρονα με τον κοσμάκη που την πατάει. Μπορεί να βγει κάτι καλό, μπορεί και όχι.



Μιχάλη, έχω λιώσει με τις απαντήσεις σου σήμερα! :lol:


ρε κομπλεξικο ατομο σου ειπε κανεις οτι θελουμε να καψεις το πελλετ μας.καψε οτι θελεις και παραταμας στην ησυχια μας.



Για πες μας σε ποια εταιρεια εχεις δουλεψει και εχεις γινει τοσο ειδικος στο πελλετ . να μαθουμε που εχεις αποκτηση τοσες πολλες γνωσεις.Η σε μεγαλωνει η μαμα σου οπως εχουν πει παρα πολλοι στο φορουμ . καθομαστε και διαβαζουμε τι λεει ενας κομπλεξικος επιστημονα του πελλετ .
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by creta pellet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ