Συζήτηση από την καθυστέρηση παράδοσης Pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131941 από kosmidis80
Στην συγκεκριμενη περιπτωση και χωρις να θελω να παρω το μερος κανενος, θα ηθελα να ρωτησω τον φιλο αν ρωτησε την μεταφορικη σε τι οφειλεται η καθυστερηση. Γιατι ενδεχομενως να μην συμπληρωνε φορτιο το φορτηγο η για οποιον αλλον λογο που δεν μπορει καποιος να προβλεψει να καθυστερησε.
Επισης να ρωτησω, μα γιατι καιτε πετρελαιο? Στην γειτονιας σας δεν υπαρχει καποιος που να πουλαει πελλετ (εστω και με 300 € τον τονο) να παρετε 5 τσουβαλια μεχρι να ερθει το φορτιο σας?


Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131945 από ΝΧΟΝΤΖ

creta pellet έγραψε:

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε:

creta pellet έγραψε:

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε: :


καλησπερα κυριε χοντζογλου το πελλετ εφυγε τι δευτερα.συγνωμη για τι καθηστερηση αλλα λογο κρισης καμια φορα τα πρακτορεια καθυστερουνε να γεμισουνε τα φορτηγα τους.συγνωμη για τι καθυστερηση.καλο βραδυ


Πάντως μου λέτε ότι το πελλετ έφυγε την Δευτέρα αλλά το πρακτορείο σας στην Κρητη ( τηλ. 2810382063) , μου είπε ότι θα φύγει ....σήμερα :blush: από Κρήτη!!! Εξ άλλου όταν σας πλήρωσα μου είπατε ότι θα φύγει την Παρασκευή............
Για να δούμε αν έχω το πελλετ σπίτι μου αύριο, όπως μου υποσχεθήκατε για άλλη μία φορά....., γιατί δεν έχω καμμία διάθεση να καίω το ακριβό πετρέλαιο εξ' αιτίας σας!!!


Ηρεμηστε κυριε Χοντζογλου μην κανετε ετσι θα ερθει η παλετουλα σας.Καλο βραδυ


Ηρεμος είμαι φίλε μου. Απλά περιμένω αύριο την παλλέτα μου ( επλπίζω δηλαδή ) , όπως μου είπατε!!,
μετά από τόοοοσες μέρες,
Ευχαριστώ και καλό βράδυ και σε εσάς
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΝΧΟΝΤΖ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131947 από ΝΧΟΝΤΖ

kosmidis80 έγραψε: Στην συγκεκριμενη περιπτωση και χωρις να θελω να παρω το μερος κανενος, θα ηθελα να ρωτησω τον φιλο αν ρωτησε την μεταφορικη σε τι οφειλεται η καθυστερηση. Γιατι ενδεχομενως να μην συμπληρωνε φορτιο το φορτηγο η για οποιον αλλον λογο που δεν μπορει καποιος να προβλεψει να καθυστερησε.
Επισης να ρωτησω, μα γιατι καιτε πετρελαιο? Στην γειτονιας σας δεν υπαρχει καποιος που να πουλαει πελλετ (εστω και με 300 € τον τονο) να παρετε 5 τσουβαλια μεχρι να ερθει το φορτιο σας?


Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Από ότι μου είπε η ίδια η μεταφορική της Κρήτης, το φορτίο δεν τους πήγε ούτε την Παρασκευή, ούτε την Δευτέρα που μου είπαν από
την Creta!!Και ελπίζω να τους έχει πάει σήμερα :(
Έχω κάποιο προσωρινό αλλά σοβαρό προσωπικό πρόβλημα μετακίνησης να πάω να πάρω πέλλετ, και είναι και σε σχετικά μεγάλη απόσταση από εμένα
Το παράπονό μου είναι ότι δεν γίνεται να πληρώνεις ένα προϊόν και να περιμένεις να σού έρθει σε δέκα μέρες ( και αν......)
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131949 από anisos
Κύριε Χοντζογλου να σας κάνω μια ερώτηση?? Το πελλετ που πήρατε είναι τόνος??
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131950 από ΝΧΟΝΤΖ

anisos έγραψε: Κύριε Χοντζογλου να σας κάνω μια ερώτηση?? Το πελλετ που πήρατε είναι τόνος??

1.260 Αν θυμάμαι καλά
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΝΧΟΝΤΖ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131951 από anisos
Από ότι φαντάζομαι λογικά αγοράσατε λιανική παραδοτέο στην Αθήνα??
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ