Αγορασατε πελλετ για το χειμωνα 2014;;

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136008 από giannhs123
ξερει κανεις που παιζουν προσφορες για αγορα πελλετ,και ποτε ειναι η καταληλη εποχη.εγω προτιμο τα αυστριακα πελλετ, σβσιχοφεν,αμεκο κ.α.τον περασμενο χειμωνα οσο εκαιγα ενα σακι σβαιχοφεν εκαιγα εναμισι σακι μακις. με διαφορα στα καταληπα σταχτης.αρα το αστριακο μου φαινεται πιο οικονομικο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136012 από stergiosbik
Μπορει και 1/2! :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136013 από KERBEROS
Ειδικά για το ΜΑΚΗ μην κοροϊδεύετε, μπορεί και να ισχύει!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136018 από ΠΑΠΑΣ
Αρχες αυγουστου μαλλον θα παρω. ΜΑΚΗ ,ALPHΑ αλλα και το PIRIN πολυ καλο.Αν μπορεσω να το βρω.Περσι απο τους 6 τονους που εκαψα οι 4 ηταν ΜΑΚΗ και τα υπολοιπα διαφορα.MIX, AMECO, NORDIK,PIRIN,ALPHA κ.α.Το ΜΑΚΗ ειναι κορυφαιο σε θερμογονο δυναμη, αλλα και κορυφαιο σε σταχτη.ALPHA και PIRIN επισης πολυ καλη αποδοση και ελαχιστη σταχτη.Θα προτιμισω παλι ελληνικο πελλετ.Αν δε κανω λαθος το Σβαι δεν φημιζεται για τη θερμογονο δυναμη που εχει,αλλα για τα καταλοιπα που αφηνει και γενικα για το τροπο που καιγεται.Αφου ο λεβητας μου δεν εχει προβλημα και καιει τα παντα δεν υπαρχει λογος να πεταω χρηματα σε ακριβα πελλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136023 από Mikekmn
Προσπαθώ να αγοράσω απο cretapellet αλλά νομίζω πως θα έχω πρόβλημα.Εχω κάνει την παραγγελεία απο Ιουνίο και ακόμα δεν μου το έχουνε παραδώσει. Μαλιστα την τελευταία εβδομάδα δεν απαντάνε και στα τηλέφωνα. Η τιμή όμως είναι καλή (195 τελική τιμή με παράδοση Αθήνα)
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136060 από Kardas
255 ο τονος το Swai Κουφαλια Θεσ/νικης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ