ΑΓΟΡΑ PELLET ΣΟΜΠΑΣ..HELP!!!

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163258 από Xalaros
ΑΓΟΡΑ PELLET ΣΟΜΠΑΣ..HELP!!! δημιουργήθηκε από Xalaros
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ..ΜΕΝΩ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΣΧΕΔΟΝ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΨΩ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ..ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΓΟΝΑΤΙΣΑ OIΚΟΝΟΜΙΚΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΣΕ ΠΕΛΛΕΤ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΜΙΑ ΣΟΜΠΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ.Η ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ 95 ΤΜ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΜΟΝΩΣΗ..ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΜΟΥ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
Last edit: 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Xalaros.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163267 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ΑΓΟΡΑ PELLET ΣΟΜΠΑΣ..HELP!!!
Εχουν γραφτει παρα πολλες σελιδες εδω μεσα .απο Ελληνικες Ιταλικες Βουλγαρικες και οτι παρεις καλες ειναι .το θεμα ειναι θα υπαρχει τεχνογνωσια σερβις επιλυση τον τυχον προβληματων η θα ψαχνεσαι μεσα στα φορουμ να βρεις ακρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εισαι και Εβρο θα εχει κοντα τεχνικο η αντιπροσωπεια (αν υπαρχει στην Ελλαδα) να ερθει?θελει πολυ σκεψη φυσικα κανενα ειδος θερμανσης δεν ειναι σαν το πετρελαιο η το φυσικο αεριο!!!!!!!!!!!!!!!περισσοτερ ειναι κατα παρα τα υπερ.η ολη διαδικασια με το πελλετ θελει χωρο αποθηκευσης οικονομικη και καλη ποιοτητα υλικο μαυριλα καθαρισματα μπλοκαρισματα ρυθμισεις=====ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΔΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΑΝΤΕΧΕΙΣ
Last edit: 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163274 από Xalaros
Απαντήθηκε από Xalaros στο θέμα ΑΓΟΡΑ PELLET ΣΟΜΠΑΣ..HELP!!!
φιλε μου κωστα καταρχην ευχαριστω για την αμμεση απαντηση σου.Δυστυχως εδω πανω δεν θα αποκτησουμε ποτε φυσικο αεριο.Οσο για το πετρελαιο ειναι παρα πολυ τσουχτερο και το εχω νιωσει πολυ στο πετσι μου.Δεν εχει βγει ο χειμωνας και ηδη εχω δωσει 2.000 για μια θερμοκρασια που στο σπιτι δεν ξεπερναει τους 21 βαθμους.Να σου πω πως στο προηγουμενο σπιτι για 6 χρονια ημουν με ξυλοσομπα οποτε την αποφαση μου την εχω παρει.Απλα μεσα σε αυτα τα πολλα που εχω διαβασει δεν ξερω που να στραφω σε σομπα πελλετ.τωρα ενα απο τα υπερ του εβρου ειναι πως ειμαι διπλα στην βουλγαρια οποτε θεωρω πως σε περιπτωση βλαβης θα μπορουσα να στραφω στην λυση της βουλγαριας εφοσον κανω την αγορα και απο εκει..απλα θα θελα και προτασεις παυλα σχολια απο ατομα που εχουν ηδη σομπες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163276 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα ΑΓΟΡΑ PELLET ΣΟΜΠΑΣ..HELP!!!
πες τι θες....
Σκοπιανη υδραυλικη που αγοραστικε απο ... Βουλγαρία.....

Δες την υπογραφη μου....
( δε το λεω να πουλησω δομπα βεβαια απλά επειδη εχω εμπειρεια πο αυτη δευτερο χειμωνα τωρα...)

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 6 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163279 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα ΑΓΟΡΑ PELLET ΣΟΜΠΑΣ..HELP!!!
Χωρις να κανω διαφημηση και ουτε σομπες πουλαω ΦΥΣΙΚΑ εχω δει εδω στη Λαμια Burnit 25kw comfort σπιτι με μονα παλια αλουμηνια εκτεθημενο απο 2 πλευρες μονωση καθολου στα 85-90 τετραγωνικα με μποιλερ για ζεστο νερο το κανει ΤΟΥΜΠΑΝΟ!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 1 Μήνας πριν #163444 από Xalaros
Απαντήθηκε από Xalaros στο θέμα ΑΓΟΡΑ PELLET ΣΟΜΠΑΣ..HELP!!!
κωστα εχω ακουσει και εγω πολυ καλα λογια για την burmit 25 αλλα μηπως ειναι πολυ μεγαλη για μια μονοκατοικια 90τμ?και αυτο το λεω γιατι και καλα εχω διαβασει οτι 10 τμ ισοδυναμει με 1kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ