Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60086 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

thomas έγραψε: εγω πήρα πριν 15 ημερες απο το e-shop την ribitech 50 ευρω και εσπασε ο σωληνας ο μεταλικος στη βαση του ,επειδη ειναι μεταλικος μολις ληγησε λιγο εσπασε ,τωρα ψαχνω να δω τι θα γινει θα μου το αλλαξουνε ολο,θα το χρεωθω ; ουτε και αυτοι ξερουνε,δεν υπαρχει σαν αναταλακτικο και η εταιρεια δεν υπαρχει ελλαδα.[/quote)

to καταστημα με απαντησε οτι δεν αντικαθιστα τον σωληνα που εσπασε και για να παρω αλλο θελουν 16 ευρω ,με 50 περνεις αλλη σκουπα,τους ειπα να μου το στειλουν πισω και θα τους κανω αναφορα στον συνηγορο του καταναλωτη.μπορω να κανω κατι αλλο ;θα βγαλω τιποτα με αναφορα;

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60105 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης

thomas έγραψε:

thomas έγραψε: εγω πήρα πριν 15 ημερες απο το e-shop την ribitech 50 ευρω και εσπασε ο σωληνας ο μεταλικος στη βαση του ,επειδη ειναι μεταλικος μολις ληγησε λιγο εσπασε ,τωρα ψαχνω να δω τι θα γινει θα μου το αλλαξουνε ολο,θα το χρεωθω ; ουτε και αυτοι ξερουνε,δεν υπαρχει σαν αναταλακτικο και η εταιρεια δεν υπαρχει ελλαδα.[/quote)

to καταστημα με απαντησε οτι δεν αντικαθιστα τον σωληνα που εσπασε και για να παρω αλλο θελουν 16 ευρω ,με 50 περνεις αλλη σκουπα,τους ειπα να μου το στειλουν πισω και θα τους κανω αναφορα στον συνηγορο του καταναλωτη.μπορω να κανω κατι αλλο ;θα βγαλω τιποτα με αναφορα;


δεν νομιζω οτι θα βγαλεις ακρη ...θα το ριξουν σε κακη χρηση
μια λυση αν δεν κοπηκε εντελως ειναι να το κολησεις αρκετα καλα (σφιχτα με ταινια )
μια αλλη ρωτας κι αλλου
και η τριτη αγοραζεις μια ιδια κι εχεις τα φιλτρα (που κανουν κανα 20 φανταζομαι) για ανταλλακτικα



Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60111 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Απ: Σκούπα στάχτης
Επειδή πέρασε από τα χέρια μου η cenehot και το πρώτο που έγινε είναι να μείνω με το σωλήνα στο χέρι, είσαι σίγουρος ότι έσπασε; Ο σωλήνας βιδώνει δεξιόστροφα μέσα στο πλαστικό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60176 από hunters1977
Απαντήθηκε από hunters1977 στο θέμα Σκούπα στάχτης
Η colorato για κρυα σταχτη εμενα παντως ουτε μπουκωσε ουτε λιποθυμισε. Την εχω καταευχαριστηθει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60199 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Σκούπα στάχτης
περα απο το θεμα των φιλτρων που δεν νομιζω να υπαρχουν "ακαυστα" (κι αν υπαρχουν με κανουν περισσοτερο σκεφτικο γιατι μπορει να περιεχουν αμιαντο) το θεμα ειναι η υπερθερμανση των μοτερ που συμβαικει ειτε με τα βουλωμενα φιλτρα ειτε απο ζεστο αερα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60222 από hunters1977
Απαντήθηκε από hunters1977 στο θέμα Σκούπα στάχτης
Αν ο ζεστος αερας περασει μεσα απο αεροψυκτο συμπυκνωτη πριν φτασει στον καδο λυνεται το προβλημα. Αλλα ειπαμε. :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.138 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ