Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71978 από martini11
Απαντήθηκε από martini11 στο θέμα Σκούπα στάχτης
Καλησπερα στα μελη.Ηθελα να ρωτησω για το φιλτρο που ειχε βγαλει ο XAALAARAA.Ενδιαφερομε για το φιλτρο το μεγαλο που εφαρμοζει στον καδο.Εκανα μια ερευνα στο ιντερνετ,στην Ελλαδα δεν υπαρχει κατι τετοιο,πιστωτικη δεν εχω για να μπορεσω να κανω παραγγελια απο την ιστοσελιδα της wiltec.Υπαρχει καποιος που να μπορει να μου δωσει λυση?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71995 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Σκούπα στάχτης
αν κοιατξεις λιγο πιο πανω το μαγαζι που αναφερεται ισως μπορει αν σου δωσει ...και πιθανον κι αλλα μαγαζια με παροποιο αντικειμενο (σακουλε και ανταλλακτικα για σκουπες)
για αγορες εμσω ιντερνετ δεν χρειαζεται πιστωτικη...μπορεις να βγαλεις σε μια τραπεζα μια προπληρωμενη να κανεις τις αγορες σου και ναχεις και το κεφαλακι σου ησυχο :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": makis terzis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #72621 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Σκούπα στάχτης

GeoTa έγραψε: Έχει ένα πλενόμενο φίλτρο που κάθεται περιμετρικά στον κάδο.

Αν σου πετάει στάχτη 99% δεν τοποθέτησες καλά το φίλτρο. Σε μενα τουλάχιστον έτσι συμβαίνει.


Δηλ εσύ το δοκιμασες και δεν σου βγάζει καθόλου;; Δεν σου λέω να φαινεται αλλά υπάρχει ελάχιστη..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #73610 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Σκούπα στάχτης
μηπως ξερει κανεις να μου πει γιατι αυτη η σκουπα απο το iidl πεταει τοση σκονη απο δεξια και αριστερα.Μηπως κανω καμια βλακεια εγω.Επισης υπαρχει πατεντα να μη βουλωνει το φιλτρο τοσο γρηγορα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #73622 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Σκούπα στάχτης

makis terzis έγραψε: μηπως ξερει κανεις να μου πει γιατι αυτη η σκουπα απο το iidl πεταει τοση σκονη απο δεξια και αριστερα.Μηπως κανω καμια βλακεια εγω.Επισης υπαρχει πατεντα να μη βουλωνει το φιλτρο τοσο γρηγορα


χμμμ...μαλλον αρχιζω να αισθανομαι τυχεερος εγω που εχω την ιδια χωρις κανενα προβλημα μια και εισαι ο δευτερος με το ιδιο προβλημα .... πατεντα για το φιλτρο οχι ,,,δοκιμασμενη τουλαχιστον ...λιγο πιο πανω επεσε μια ιδεα αλλα δεν ξερω αν δοκιμασε κανεις ,,,τυλιγμα του μεταλλικου με φιλτρο αποροφητηρα που καθαριζει πιο ευκολα .... παντως ,,,2 βδομαδες ακαθαριστο πρεπει να τοχω και τραβαει ...γενικα αν και γεμιζει αμεσως τραβαει .
για την σκονη που λες δες αν το χαρτινο εφαπτεται καλα στο μεταλλικο και στο καπακι ...εχει φλαντζουλες πλαστικες ,,,καντους κι ενα καθαρισμα μπας κι εχει κολησει τιποτα και δες μπας κι εχουν χαλαρωσει τα λαμακια που βιδωνει το φιλτρο και φυσικα ...μπας κι εχει τρυπισει το χαρτινο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #73635 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Σκούπα στάχτης
Eμενα μου καηκε το μοτερ πηρα κατι τηλ. στο λιντλ και μου δωσανε ενα αλλο τηλ και εστειλα μονο το πανω καπακι με το μοτερ και μου στειλανε καινουργιο.Δυο χρονια εγγυηση εχει η σκουπα και δεν ειχα την αποδειξη αλλα πανω στο παπακι γραφει κατι νουμερα και ημερομηνια παραγωγης ετσι τη δεχτηκαν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.125 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ