Θερμομόνωση

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #43319 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
αυτο με τα πορτοπαραθυρα καλα θα εκανες να το διευκρινησεις ... γιατι συνηθως περιλαμβανονται στο μετρημα
το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να τους βαλεις να μετρησουν και να σου πουν ενα ποσο
κι αυτα με τα ικα,,,ειναι για ξνα δικαιολογησουν την τιμη οπως και 10 μερες που ειπε ο ενας


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #43330 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

filosofos έγραψε: επειδη η τιμη ειναι περιεργως χαμηλη μεσα ειναι και τα παραθυρα και οι πορτες καθως και το σοβατισμα και ο χρωματισμος?αν θες να μας αναφερεις λιγο τις ερωτησεις που κομπιασαν για να δουμε αν ειναι καλοι και αν ξερουν εστω τα βασικα



Πρώτον, ρώτησα τι διαφορές έχουν η εξιλασμένη και η διογκωμένη πολυστερίνη. Επίσης, ζήτησα να υπολογίσουν ακριβώς τα υλικά που θα χρειαστούν, γιατί είχα διαβάσει ότι κάποιου έκαναν... φτερά. Κι εκεί η απάντηση ήταν λίγο από "βλέποντας και κάνοντας". Πως τοποθετείται το υαλόνημα κλπ.. Οι απαντήσεις που πήρα, δεν είχαν την ακρίβεια όσων διαβάζω εδώ. Τι άλλο μπορώ να ρωτήσω για να βγάλω ασφαλές συμπέρασμα;

Οι τιμές δεν ξέρω γιατί είναι χαμηλές. Αυτό με τα παράθυρα δεν το διευκρίνησα. Το μόνο έξτρα για μένα, θα είναι η σκαλωσιά. Μπορεί να μην έχουν δουλειά και προκειμένου να κάθονται...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #43334 από filosofos
Απαντήθηκε από filosofos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
οχι φιλε μου απο αυτα και μονο οι ανθρωποι ειναι ασχετοι,μακρια αν θες τη γνωμη μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #43368 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
να ρωτησεις και κανα αλλο μαστορα ... :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #43608 από filosofos
Απαντήθηκε από filosofos στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
αν δεν ξερεισ τα βασικα της δουλειας σου και τα ξερουν αλλοι ανθρωποι οπως στο site εδω για παραδειγμα που δεν εχουν καμια σχεση με το επαγγελμα τοτε τι σοι επαγγελματιας εισαι?δεν το δεχομαι,φιλε τας αυτην την διαδικασια της προεπιλογης συνεργειου την εχω περασει γι αυτο νευριαζω!τι ειχαν ακουσει τοτε τα αυτια μου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #43624 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Εντάξει, αυτή είναι πονεμένη ιστορία. Με την άνθιση της οικοδομής ξεφύτρωσαν ταλεντάρες, που ήξεραν όλα τα στάδια, από τα θεμέλια μέχρι τους ελαιοχρωματισμούς. Τώρα όμως θα ξεκαθαρίσει η ήρα από το στάρι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.167 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ