Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #93673 από vag1234
21. Ερ.: Υπάρχουν προδιαγραφές για τα υλικά και έχει υπολογιστεί το ύψος των δαπανών;

Απ.:

Οι ανώτατες τιμές μονάδας ανά εξειδικευμένη παρέμβαση είναι διαθέσιμες στον Οδηγό του προγράμματος.
Τα δομικά υλικά και τα ηλεκτρομηχανολογικά συστήματα, για τα οποία υφίσταται σχετική υποχρέωση από την κείμενη νομοθεσία, θα πρέπει να φέρουν σήμανση CE.
Επισημαίνεται ότι επιτυγχάνεται αυξημένη εξοικονόμηση ενέργειας όταν τα δομικά στοιχεία και οι επιμέρους ηλεκτρομηχανολογικές εγκαταστάσεις πληρούν, μετά τις παρεμβάσεις, τις ελάχιστες προδιαγραφές που αναφέρονται στις παραγράφους 2 και 3 του άρθρου 8 του ΚΕΝΑΚ σε συμφωνία και με τα οριζόμενα στις σχετικές Τεχνικές Οδηγίες ΤΕΕ (ΤΟ ΤΕΕ).

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #93674 από Jole

erimitis έγραψε: Jole φιλε οπως ξαναειπες και εσυ με εσωσες.Εχω καταληξει στον waterland bioenergy s40 του Νικολακι και ηθελα να δω αν εχει πιστοποιηση.εστειλα και ενα μαιλ στους βουλγαρους για καλο και για κακο αλλα τωρα στα φρυδια μας.
Τελικα ορισμενοι κυριοι που ειναι εδω(ΣΑΜΑΡΑΣ) ειναι πολυ κυριοι και αν και εμποροι βοηθανε τον κοσμακη.
Να ειστε καλα για αλλη μια φορα


Συμφωνω απολυτως!!!

Παντως καλου-κακου στη θεση σου θα εκανα ενα τηλ για επιβεβαιωση, μονο κ μονο γιατι εχουν περασει 4-5 μηνες, αν κ ειναι σχεδον βεβαιο πως δεν εχει αλλαξει κατι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #93706 από glf
ρώτησα σήμερα στην Πειραιώς τι γίνεται με το πρόγραμμα και μου λέει ο υπάλληλος ότι για κεντρική και δυτική μακεδονία έπεσε από χθες προσωρινό στοπ γιατί έφτασε λέει στο όριο η χρηματοδότηση για αυτές τις περιοχές.

αν μπορεί να γίνει διασταύρωση..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #93717 από GeoTa

glf έγραψε: ρώτησα σήμερα στην Πειραιώς τι γίνεται με το πρόγραμμα και μου λέει ο υπάλληλος ότι για κεντρική και δυτική μακεδονία έπεσε από χθες προσωρινό στοπ γιατί έφτασε λέει στο όριο η χρηματοδότηση για αυτές τις περιοχές.

αν μπορεί να γίνει διασταύρωση..


Και μενα έτσι μου ειπανε οι ξεφτιλισμένοι. 4 μηνες περιμενω προέγκριση. Δεν έχω κανενα δανειο, δε χρωσταω πουθενα, έχω εισόδημα, εχω εχω εχω χιλια σκατα και σκατα στα μουτρα τους. ΚΩΛΟΤΡΑΠΕΖΕΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #93761 από vati
Εγώ που έχω ρωτήσει μου είπαν ότι έχει βγει ένα κονδύλι γύρω στα 4 δις και θα δίνονται δάνεια μέχρι να απορροφηθεί αυτό το ποσό... αύριο κάνω και εγώ την αίτηση για να μπω στο πρόγραμμα!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #93910 από erimitis
Τηλεφωνο σημερα απο εθνικη τραπεζα αναστέλλονται ολα τα δανεια που αφορουν το εν λόγω προγραμμα.

Ζητω η ελλας
ζητω το ελληνικο κρατος

Ζητωωωωωωωωωω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.136 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ